Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy szótlan, csendesebb...

Egy szótlan, csendesebb fiúval miről tudnék beszélni, hogyan érjem el, hogy megnyíljon?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ismerőse ez a srác, egyszer tavasszal találkoztam vele, mikor az ismerősömmel volt, aranyosnak tűnt. Szeretném megismerni és mivel arra a szakra jár, mint én, csak ő egy évvel előbb kezdte, ezért arra gondoltam, hogy bemegyek abban az időpontban órára, amikor neki van. Facebookon ráírtam, próbáltam vele beszélgetni, de nem tűnt túl érdeklődőnek, nem jutott sokra a beszélgetésünk. Megkértem, hogy foglaljon nekem majd helyet, de nem tűnt túl lelkesnek. Megkérdeztem az ismerősömet, aki a haverja, hogy vele is ilyen szűkszavú-e, azt mondta, hogy igen, nehéz vele beszélgetni, de élőben kicsit jobb, mint facebookon, de "nem az igazi".

Szerintetek hogyan érhetném el, hogy megnyíljon és tudjak vele beszélgetni? Mivel kezdjem a beszélgetést, milyen témákat dobjak fel?

20/L


2013. szept. 15. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ami érdekli, nézz szét a facebookján biztos vannak kint dolgok.


Én is elég szűkszavú vagyok és ezt beszédpartner is válogatja mennyire vagyok beszédes, de van egy lány akivel mindenről tudok beszélni.

2013. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Saját magamból kiindulva mondom, hogy nem lesz egyszerű dolgod, főleg ha ő sem érdeklődik különösképp.


Témákat nem tudok, mivel nem ismerem a srácot, de talán azt mondanám, hogy ne nagyon kezdj személyes dolgokkal. Először csak próbálj hobbikról, mostanában történt dolgokról, hírekről beszélgetni.

2013. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

És milyen az a beszédpartner, akivel bármiről tudsz beszélni? Kérdezget?Vagy mesél magáról?

2013. szept. 15. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:

En csak lanyokbol tudok kiindulni, tekintve, hogy fiu vagyok:D, de talan hasznos lesz:

- ne frusztraljon/idegesitsen, hogy max. par szot szol hozza a beszelgeteshez

- csend ne legyen (illetve nyilvan megvan a maga helye, de kinos csend ne), beszelj te, ha o nem, kerdezd minel tobbszor a velemenyet (persze ne allandoan), es esetleg kerdezz tovabb, ha erdemes, de ne szegje kedved, ha csak egy-ket szoval valaszol

- turelem! idovel az ilyen emberek is beszedesebbe valnak (persze, ha eleve ilyen, akkor sokat nem fog javulni a helyzet, de ha csak nyuszi, akkor idovel majd beszel tobbet is!:))

- keszulj temaval, ha kell, ld. a kinos csendrol szolo reszt (en eleve nagy szovegelos vagyok, igy alt nem szokott kelleni)

- probalj informalodni! ha sokadszorra sem nyit, es ugyanolyan kuka, lehet nem jossz be neki, csak nem akar megbantani, szoval ezt parhuzamosan azzal, hogy fuzod, probald kideriteni


Es nagyjabol ennyi, sok szerencset es boldogsagot!:)

19F

2013. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok lányokkal, de a barátnőmmel sokat beszélek mindenről, én akkor tudok sokat beszélni lánnyokkal ha tetszenek vagy, szerelmes vagyok beléjük és azt akarom hogy bejöjjek nekik :D Lehet ő is ilyen
2013. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én se vagyok az a "nagy beszédes", szóval úgy partner nélkül nehezen megy. Nyilván, ha van olyan, aki azért válaszolgat, azzal rendesen tudok beszélgetni, de félek, hogy egy-két szavas emberrel nem fog menni.

Attól is félek, hogyha elkezdek neki minden féléről beszélni, akkor hülyének fog tartani. Már volt régebben egy hasonló eset, igaz, ott lány volt az illető. Alig akart beszélni, engem pedig zavart a csend, ezért beszéltem mindenről, ami eszembe jutott, a végén meg azt hallottam vissza, hogy milyen hülyeségeket mondtam, idegesítettem.

Egyébként a srác annyit mondott, hogy szerinte jól nézek ki, meg már a közös ismerősünktől is hallottam vissza, hogy szépnek tart (de ezt magától mondta nem én kérdeztem:D)

2013. szept. 15. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, nekem sincs sok olyan ember akivel el tudnék beszélgetni. Talán az a kulcsa, hogy már ismerjük egymást jó ideje a lánnyal, így pontosan tudja, hogy mit és hogyan kell velem kapcsolatban.


Tényleg csak azt tudom mondani, mint a 4-es válaszoló. Próbálj utánajárni, kérdezz felőle az ismerősénél. Ha érzed beszélgetés közben, hogy kezdtek megrekedni, akkor próbálj bedobni még egy utolsó témát, majd zárd le. Úgy talán nem érzi annyira kínosnak, hogy nem tud válaszolni.

2013. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már próbáltam az ismerősömnél érdeklődni, hogy mégis miről szokott vele beszélni, de úgy konkrétumot nem mondott, csak annyit, hogy fb-on ő is kb. 3 mondatig jut el vele, személyesen kicsit jobb, de "nem az igazi".

Kicsit meg is ijedtem, lehet, hogy inkább mégse ülök mellé órán, végülis nem a lány dolga, hogy "fusson" a fiú után.. :/

2013. szept. 15. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!