Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi járhat a fejében? Vajon...

Mi járhat a fejében? Vajon tetszem neki? Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Most kerültem be középiskolába. Mindenkit imádok, mert kedvesek. Van egy fiú, aki... hát hogy is mondjam mindig nagyon kedves velem. Kinyitja nekem az ajtót, előre enged, mellém áll szünetekben, órákon gyakran néz engem. Segít ha kell, mindenben, és mindig rám mosolyog, gyakran megnevettet... (Az anyukája szülőin pont az én anyukám mellé ült, ami szerintem kész vicc :D) Most én értem félre az egész helyzetet, és tényleg akar majd valamit a későbbiekben vagy csak egyszerűen ismerkedni szeretne?

2013. szept. 13. 21:10
 1/3 anonim válasza:
Ismerkedni próbál. Ha tetszik neked a fiú beszélgessetek sokat stb...:)
2013. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebből még nem lehet megállapítani. :)


Emlékszem, velem szinte az összes fiú ilyen volt, mégsem hiszem, hogy mindnek bejöttem. :D

Én is sok fiúval vagyok pimasz, kedves, sokaknak bókolok...

2013. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rád néz gyakran annak Három oka lehet:

1. Pont úgy kényelmes tenni a fejét, miközben relaxál és leszarja amit a tanár mond.

2. Van valami a hátad mögött. (most viccen kívül)

3. Olyan totálisan beléd van esve, hogy nem állja meg hogy öntudatlanul is folyton rádréved a tekintete.


Bár a többi dolgot is bele vetve a latba, legvalószínűbb a harmadik :). (De azért nem biztos)

F/15

2013. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!