Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van ilyen? Ha van, akkor...

Van ilyen? Ha van, akkor miért? Körülbelül 2 hónapja ismerek egy Férfit.

Figyelt kérdés

Megkedveltem, nem is kicsit, volt már jó pár vitánk, az egyiknél oda vágta, hogy Nős, csak azért, hogy fájdalmat okozzon.. Ezek után, párnapig színét se láttam, ezen agyaltam, rágtam magam, hogy igaz-e, vagy csak tényleg így akart fájdalmat okozni, esetleg mindkettő együtt.. Ezek után felkeresett a lakásomon, elmondott mindent, hogy tényleg Nős, több, mint 10 éve, de nincs köztük semmi, együtt élnek, külön szobában alszanak, de az anyagiak miatt nem váltak még el, lakás, kocsi stb... Csak nem értem, miért nem mondta el az elején.. Van ilyen, hogy valakik csak ez miatt együtt maradnak, és közben tényleg nincs köztük semmi ? Vagy csak ezt akarja nekem bemesélni ? Nem tudom mit mongoljak, kedvelem nagyon is, de ez letaglózott eléggé.. Mit tegyek ? Bízzak benne és higgyem el, hogy tényleg nincs köztük semmi és engem Szeret, ahogy azt mondja.. Teli vagyok kérdésekkel, de erről nem akar beszélni, viszont érzem, hogy Nélküle se bírnám ki...


Értelmes válaszokat/tanácsokat várok !!!

Bunkó megjegyzésekkel kíméljetek, köszi !!! :)


2013. szept. 11. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha erről nem akar beszélni, akkor az az ő hibája! Ha tényleg téged akarna, és tényleg semmi nincs a feleségével, nem lenne semmi akadály. Ekkor nincs értelme annak, hogy miért nem akar beszélni olyan dolgokról, amikről kellene, HA valóban komolyan gondolja veled!


Amúgy meg gondolkozz már, nyilván nem ismerkedtél volna vele, ha tudtad volna, hogy nős, vagy ferde szemmel néztél volna rááá. Amúgy én nem bíznék benne, de aaaanyira tudjuk, hogy úgysem fogsz leszállni róla.

2013. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kettőnkről beszél, és akar is erről beszélni, a házasságáról és a feleségéről nem beszél, pedig annyi kérdésem lenne, de nem erőszakolhatom rá...


Gondolkozom, mi barátként kezdtünk el ismerkedni, később alakult így. 100%-osan nem bízom senkiben, tehát benne sem, s igen ezek után még ez a bizalom is megtört irányába. Csak, hogy ez nem ilyen könnyű, tudom, hogy hülye vagyok, de nagyon megkedveltem, s nem olyan, mint a korombeli Pasik, pont ezért lett komolyabb minden... De erre nem számítottam. Amúgy meg nem vagyok rajta, annyiszor megfogadtam, hogy nem foglalkozom Vele többet, vagy Ő keresett, vagy pedig én nem bírtam ki. Ugyan akkor, úgy érzem, hogy rosszat teszek azzal, amit érzek és amit szeretnék.. De mindig új reményt ad, és így nehéz elengednem...

Az életben semmi sem könnyű, de mindenért meg kell küzdeni..

2013. szept. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!