Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A melegek hol tudnak ismerkedni?

A melegek hol tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Illetve,hogyan? Miből lehet leszűrni,hogy a "kiszemelt" illető meleg e vagy sem?

Minden jótanács jól jön!

Illetve írhattok tapasztalatokat is!

Vagy azt is akár,hogy Nektek milyen az ideál.

Előre is köszönöm!



2013. szept. 10. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Kék Osztriga
2013. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
hiába mondják, hogy nem lehet tudni ki meleg, azért 90%-ban meg lehet mondani a mozdulatokból, beszédstílusból satöbbi, bár ez nem biztos módszer.
2013. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Itt a neten érdemes.. Habár, ha az osztályodban van nyíltan meleg srác akkor szerencséd van.. :)

Én a randin szoktam + a fészen is vannak ilyen csoportok vagy mi s lehet válogatni.. pl. álomba se gondoltam volna hogy a szerelmemet az ismerőskereső adja ki , ő csak 50kmre lakik tőlem, igaz már nem Magyarországon hanem Romániában.

19F

2013. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Az osztályban szerintem tuti,hogy senki sem meleg,vagy bi,van 6 fiú,egyedül vagyok köztük. :(

2013. szept. 11. 19:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Itt próbálkoztam eddig,de mindegyik kudarcba fulladt. :/
2013. szept. 11. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem eddig akkor is ez a legjobb:D mármint a gy.k.:D ha pl egy romeon reggisztálsz akkor csak olyan ajánlatokat fogsz kapni, ami azt tartalmazza, h 120ezerért eltart csak néha menny el Vele:D szal sztem még mindig ez a legjobb:) 18f
2013. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem,köszi! :)

Jöhetnek még persze válaszok!

2013. szept. 12. 14:21
 8/9 anonim válasza:
100%

Szerintem pedig érdemes azért fent lenni GayRomeon, mert ha nem is komoly kapcsolatot, de egy havert mindenképpen találhat ott az ember.

Ha mondjuk van egy meleg haverod vagy egy barátnőd, aki tud rólad mindent (ezzel kapcsolatban), akkor elmehettek együtt valamelyik melegbárba (pl. az Alteregoba), ott is próbálkozhatsz az ismerkedéssel.

Szerintem suliban nem érdemes próbálkozni... nekem már volt olyan kalandom és semmi jó nem sült ki belőle (ugyan nem érdekel túlságosan mások véleménye, de azért nem volt kellemes, hogy a fél iskola erről beszélt). "Házinyúlra nem lövünk!"


18/f

2014. jan. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Van pár helybeli meleg ismerősöm,és a legtöbb barátnőm is tudja,napont beszéljük meg az ilyesfajta dolgaink. :)

2014. jan. 13. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!