Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony lányok ti örültök,...

Alacsony lányok ti örültök, ha egy alacsony, de azéet legalább tőletek 5-10cnetivel magasabb fiú szólít le titeket ismerkedési szándékkal vagy nektek is inkább a két méteres fiúk kellenek?

Figyelt kérdés
Mert volt egy pici lány, aki mintha érdeklődött volna felőlem, de féltem nyomulni rá, mert hát mi van, ha neki is legalább 180-190centi magas fiú kell, mint a legtöbb lánynak. Én még 170-et sem érem el, bár közel vagyok hozzá.

2013. szept. 10. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít a magasság. Velem kb. egymagas barátom is volt már és 190 cm-es is.


24N

163cm

2013. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A párom 172, én 165. Az első szerelmemnek viszont a válláig értem, elég kényelmetlen volt. :) Naszóval, nem a magasság a lényeg, ha különben megfog a pasi, de preferálni egyáltalán nem a kétmétereseket preferálom.
2013. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lényeg h magasabb legyen mint en..ami nem nehez..

160cm/l;)

2013. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy minimum 175cm légy.. 170cm-el szinte esélytelen vagy náluk. Én is ekkora vagyok, teljesen normális érzésű ember, csak barát kategóriába raknak, alapból ha alacsony vagy..
2013. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem gondot okozott, de azért, mert én magam is 173-4 cm vagyok, a vőlegényem pedig csak 176-7 cm magas

Amikor összejöttünk én nem is akartam belebonyolódni a dolgokba,, hiszen nekem azért 180cm magas pasi "dukálna" minimum.

De kinőtem, rájöttem, hogy nem ez számít (alacsonyabbal azért nem kezdtem volna sosem, mert nem éreztem volna magam igazán nőnek)

2013. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!