Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A ti ismerőseitek közül...

A ti ismerőseitek közül hogyan néznek ki azok a lányok külsőre, akik az alacsony, gizda fiúkra buknak, miről ismerhetőek fel az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Segítsetek, mert eddig csak neten tudtam kifogni olyan lányokat, akiknek bejöttem, de most már szeretnék személyesen is ismerkedni lányokkal csak nem tudom kihez érdemes odamenni ilyen külsővel, kiknek jöhetek be.
2013. szept. 5. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
mindig te írsz ki ilyen "gizda fiús" kérdést?
2013. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik bnőm 182 centi, és eddig 3ból 2 barátja fél fejjel alacsonyabb volt nála. :D

Azt mondja nem ez a fétise, de ezek a srácok tetszettek meg neki, ezért nem zavarta őt hogy alacsonyabbak.

Mostani barátja nagyon humoros srác, mindig viccet csinál a magasság különbségből, szinte már előnyére fordítja.

Ezért fontos annyira a hozzáállás. :)

2013. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!