Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsam meg? Mit mondjak?

LOLXDROFL kérdése:

Hogy szólítsam meg? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit egy ideje szoktam látni a buszon, és ugyan ott szállunk le. Múltkor szemeztem vele és elmosolyodott, csak akkor egy barátnőjével volt és nem akartam úgy oda menni. Szerintetek ha legközelebb látom vagy buszon vagy a megállónál mit mondjak neki? Hogy és mire hívjam el? Tippek, tapasztalatok is jöhetnek. Előre is köszönöm a segítséget! 16/F

2013. szept. 10. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

- Jössz?

- Hová?

- Faszom alá csaposnak!

2013. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hú, ezért mit fogok kapni. XD Bocs, Kérdező, nem állhattam. :)
2013. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jójó nem fagyok egy fapofa ember, csak tényleg jó lenne ha kis önbizalmat és tudást gyűjthetnék innen. Ja és ami még kérdés hogy hogy mutatkozzak be? Puszi az túl intim, kézfogás túl hivatalos...
2013. szept. 10. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Mmm... ne spilázd túl, öcsém. Ha legközelebb egyedül lesz és szemeztek már egy ideje, állj fel, tipegj oda hozzá és ülj le mellé. Bemutatkozásnál általában Sziával köszönünk és nem taperoljuk a másikat. A téma jönni fog, előre felkészülni nem lehet.
2013. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mutass rá feltűnően, és mondd hangosan: "Hé te! Gyere ide!"
2013. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szia!"


Ez a legjobb! xD am valami spontán odaillőt... :)

2013. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!