Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Önfejűség, vagy én vagyok papucs?

Önfejűség, vagy én vagyok papucs?

Figyelt kérdés

Ha valakinek sokat segítetek, de nagyon, lelkileg, meg úgy mindenben, hogy magabiztosabb legyen, de amikor a célhoz ér, akkor egyszerűen tovább lép rajtad. Új helyen vagyunk (külföldön) és kevés az ismerős, de ha szórakozásról van szó, akkor egyszerűen megállíthatatlan...

Ez önfejűség, vagy csak én ragaszkodom nagyon hozzá?

Néha azt érzem, belém kapaszkodik, néha meg eltűnik...aztán hirtelen megint megjelenik...



2013. szept. 8. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2013. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lány
2013. szept. 8. 09:24
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsi, nem olvastam végig a kérdésed...fiú vagyok, ő a lány
2013. szept. 8. 09:24
 4/11 viktor123456 ***** válasza:

Nem vagy papucs, de, ha valakin segítesz és fejlődik, akkor ez teljesen normális. Mert te maradsz a szinteden, ő meg fejlődik.

Ha segítesz nb1 be jutni valakinek, vagy nb1 be jutsz te is vagy felejtheted. :-)

2013. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak zavar, hogy nem igazán foglalkozik velem. Amikor kell neki valami segítség, akkor hozzám fordul, de utána nem igazán van kapcsolat közöttünk.
2013. szept. 8. 10:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Kissé önző a csaj, ezen érdemes elgondolkodni, mert könnyen hoppon maradhatsz.
2013. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél ott neki mindig, ilyen egyszerű. Kicsit tapasztalja meg, hogy milyen érzés. Én azt már megtanultam, hogy csak azoknak az embereknek segítsek, akik hasonlóan viszonyulnak hozzám.
2013. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zoliba' ***** válasza:
még nem vagy papucs,még csak szandál vagy.
2013. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Energiavámpír, és kihasznál.
2013. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Csak hagyni se tudom az a baj, mert most költöztem ki, ahogy ő is, a nyugati szomszédos országunk fővárosába, és még alig ismerek embereket. Neki könnyebb sokkal könnyebben ismerkedik, mint én. És amíg nem állok talpra lelkileg, addig muszáj, hogy "kapaszkodjak belé", de én egyre nehezebben viselem, hogy folyton kihasznál. Ha ma se segítek neki, akkor el se tudott volna menni meetingre.


De ha megismernék egy olyan magyar lányt, aki nem használ ki (vagy kölcsönösen használjuk ki egymást) lehet, hogy el tudnám felejteni.


Minden fiúnak kell egy lány, aki némi életet visz a másik életébe. Nekem pont ez hiányzik, bár ígérgetett nekem korábban sok mindent, mára mint az univerzumban a csillagok, annyira szét esett a terve/tervünk. Részben köszönhető a helyzet kialakulásának, és részben az ő megfontolatlanságának. Én mindig tartottam magamat hozzá, és a tervekhez.

Sose szerelemből csináltam. Nem tudnék vele együtt lenni félreértés ne essék, de mint barátként Magyarországon nagyon jól megvoltunk, ezen talán az a "mondás", hogy a világ legélhetőbb városa nála változtatott volna valamin?!

2013. szept. 11. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!