Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn miért nem jutok...

Társkeresőn miért nem jutok el soha a személyes találkozóig?

Figyelt kérdés
22F vagyok átlagos kinézetű és nem vagyok egy sötét bunkó. Több társkereső oldalra regisztráltam már, de mindenhol csak beszélgetni akarnak a lányok, váltunk pár üzenetet, de ennél tovább még sose jutottam. Ha személyes találkozóra hívom akkor pedig vége a levelezésnek és nem válaszol. Ez miért van, és más is járt már így?

2013. szept. 5. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
mert gyávák a lányok
2013. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahha, akkor ezért nem válaszolt egyik lány sem amikor első levelemben személyes találkozó hívtam.

Akkor viszont én sem értem hogyan akarnak párt találni, a puding próbája az evés ugye.

Talán azért mert társkeresőn nem gondolják komolyan a dolgot.

2013. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár üzenetnél több kell.Egy hónap átlagban kell hogy felkeltsd a csaj érdeklődét.
2013. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert átlagosan nézel ki, és még csak bunkó se vagy.
2013. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem hívom őket személyes találkozóra hamar, de nincs is lehetőség, mert egyszer csak nem jön válasz az üzenetre...
2013. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pár levél után kérd el a telefonszámukat, és SMS-ezzetek kicsit, majd hívd fel. Utána már hajlandóbbak lesznek találkozni is.


Persze nem mindenki fogja megadni a számát, de aki nem, azt nem is kell komolyan venni.


Esetleg megadhatod te is a tiédet, és kérd meg, hogy küldjön rá egy SMS-t XY tartalommal. (Pl. küldjön valami vicceset.)

2013. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!