Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal lányok, ti ismerkednéte...

Fiatal lányok, ti ismerkednétek egy művészlelkű fiúval?

Figyelt kérdés

Nem cigizem, nem iszom alkoholt, nem vagyok nagymenő sem, egyszerű fiú vagyok, nagy álmokkal, normális társasági élettel és kicsit fura (de nem beteg) gondolkodásmóddal. Sok művészetben kipróbáltam magam... állítólag elég jó festő vagyok, tudok hegedülni meg gitározni. Irodalom terén elég olvasott vagyok, főleg a klasszikusokban. A zenei ízlésem és az öltözködésem azért persze a mai trendeket követi.

A kinézetem pedig: sötét hajam van és szakállat viselek, a szemem égszínkék... Képet magamról nem küldök, nem szeretnék ismerősbe botlani :) A véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy járnátok-e egy ilyen fiúval. Most vagyok túl életem első szakításán, az önbizalmam emiatt megcsappant. Azért segítségképpen linkelek egy hozzám hasonló fiúról képet:


[link]


19/F


2013. szept. 5. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
szobát kifesthetnéd
2013. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Attól függ ! milyen kocsid van, és van-e fedett medence a házadban.
2013. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%

Nekem szinte csak az ilyen fiúk jönnek be, mert én is művészlélek vagyok.

17/L

2013. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
persze
2013. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem az a "díva" típusú művész, aki többre értékeli a képességeit, mint amilyenek, lenéz másokat és nem veszi jól a kritikát, akkor igen.
2013. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy egy ilyen kérdést kiírtál bebizonyítottad, hogy puhap*cs vagy. A válasz a kérdésedre ennek fényében: nem
2013. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!:) Ha még aktuális, akkor szívesen megismernélek.:)


Egy hasonló adottságokkal rendelkező lány :)

2014. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!