Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy "nagy kezű"...

Mit gondoltok egy "nagy kezű" lányról?

Figyelt kérdés

Nem tudom másképpen megfogalmazni.

Lényeg, hogy a csaj alacsony, nagyon vékony testalkatú, pont az ideálom. :) viszont majdnem akkora keze van mint nekem...kicsit fura..:/ és a vékony csukló, meg alkarjához nézve kicsit ilyen hülyén néz ki, vagy nem is tudom..xD

Túl válogatós vagyok? ne foglalkozzak ilyenekkel? XD

vagy esetleg aki tudja, milyen jellemre utalhat ez az adottság?

adatok számokban a csajról:

50 kiló, 165 magas, nagyon vékony alkat.

rólam:

178, 78 kg, sportos alkat.

És a kezünk, tenyerünk, ujjaink hossza, majdnem egyezik!

Pedig nincsen kis kezem nekem sem.


Furcsa picit, mert pl egy másik lány ismerősöm tőlem nemsokkal alacsonyabb, husisabb testalkatú is, és mégis tök pici, csajos, nőies keze van :)



2013. szept. 5. 10:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat látsz bele.

Nézz egy ádámcsutkát,aztán tojd le,hogy mekkora a keze :D


De ha a lába is nagy,akkor hobbit :D

2013. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Wadmalac ***** válasza:
Csak óvatosan, biztosan Q nagy pofont tud adni. :)
2013. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát ismerős. Én Bécsben élek, és ott feltűnt nekem, hogy az osztrákok között is sok a szép lány ( ostobaság, hogy a magyarok ebben kiemelkednek, de ez nem ide tartozik ), de a kézfejük általában eléggé nagy, és ez valahogy nálam elrontja az összképet :)
2013. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Wadmalac ***** válasza:

Egy szép női kéznek valóban van szexepilje. De ez jelentéktelen részlet, ha az összkép enélkül is elég jó.

Ismerek egy lányt, aki nagyon helyes, széparcú, frenetikus alakja van, csak kis tömpe ujjai vannak, a keze inkább Hófehérke valamelyik bányász törpéjéé lehetne, mint nőé.

Ennek ellenére tetszett, amíg rá nem jöttem, hogy a lány szürkeállománya sokkal tömpébb az ujjainál. :D

2013. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Wadmalac ***** válasza:
51%

#13:

A tiroli tehénfejő gének. Ez van. :)

2013. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12 Wadmalac, tied a nap válasza:xDDDDDDDDDD
2013. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!