Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van vajon olyan korombeli,...

Van vajon olyan korombeli, akit érdekel a BDSM?

Figyelt kérdés
Mindenképpen olyan barátnőt szeretnék, aki benne van az ilyesmiben is, volt már másféle kapcsolatom néhány, de nem éreztem magam olyan jól benne(más miatt szakítottunk végül). Egy társaságban jókedvű, vidám srác vagyok, de elég komolyan veszem a jövőm és vannak céljaim is, amik úgy néz ki összejönnek, szeretnék egy barátnőt, de egy ilyen témát lehetetlen felhozni... 18/f
2013. szept. 4. 17:54
 1/6 Percinella válasza:
Én saját magamból kiindulva azt tudom mondani h könnyű rájönni arra hogy melyik lányok kedvelik az ilyen dolgokat figyeld azt hogy 1-1 lány hogyan reagál a szexuális jellegű témákra és amikor nem húzódik el v nem mondja h de hülye vagy stb akár suliba v melóba amikor csak viccelődésről is van szó keresd azt a lányt aki nem néz ferdén érte :P Minden lányban akiben van hajlam a perverzióra abban lesz hajlam a BDSM-re is :)
2013. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

[link]

Itt találsz ilyen lányokat, én is itt ismertem meg a páromat. :)

2013. szept. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ráírtam ~ 1 éve egy rakás lányra, egyetlen választ sem kaptam.
2013. szept. 22. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés,de azért válaszolok. Az én nagy bajom az, bár izgatnak ezek a dolgok, egy hosszas beszélgetés után jöttem rá erre, csak még szűz vagyok és nem volt alkalmam ezért ilyenekre. Szívás...

17/L

2013. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem érdekel :) nagyon 15/l
2013. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem is izgat nagyon, de szerencsére még szűz vagyok :) 15/l
2014. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!