Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednél nindzsával? (kép)

Ismerkednél nindzsával? (kép)

Figyelt kérdés

Első dolog amit szeretnék tisztázni, hogy shaoliniában születtem és nindzsákkal nevelkedtem így én is azzá váltam.

Ennek persze mind előnyei mind hátrányai vannak. Pl, meg tudlak védeni és tudok rizst főzni viszont az arcom nem láthatod soha, mert akkor el kellene tegyelek láb alól.

Van még pár dolog, pl mosogatás vagy takarítás idejére indokolatlanul köddé válok, erre még nem jöttem rá miért történik. Néhanapján horkolok és van, hogy hazahozom a munkát. Könyvelő vagyok, másodállásban utcazenész vagyok.

Szóval itt van rólam egy kép:

[link]


Jah, mégvalami. Mivel a szenszejem velem él, őt is be kéne fogadni határozatlan időre.

[link]



#nindzsa #csillagköziinvázió #belgacsokoládé
2013. szept. 3. 21:59
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
:DDDD
2013. szept. 14. 22:07
 52/58 A. Bundy ***** válasza:
na jó, van chakrám egy öreg ninjától vettem a gatyámat kérte érte, de azt mondta csak otthon próbáljam ki de nem ment, megakartam kérdezni hogyan használjam de már nem volt ott mire vissza mentem, biztos vándorol és gondoltam nem megyek utána ne zavarjam többet a szent zarándoklatán.
2013. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
Véletlen nem egy úgy kb 160centi magas két szemű kínai emberről van szó?
2013. szept. 14. 22:55
 54/58 anonim ***** válasza:
Ha a teremtésednek lesz utódja én jelentkeznék rá:Dam mit lehet róla tudni, tehát milyen képességekkel rendelkezik?:D
2013. szept. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
2/10
2013. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 A. Bundy ***** válasza:
ja és volt az arca egyik oldalán egy szép fonott bajusz, és valamiért a falhoz beszélt mielött megszólítottam, te is ismered?
2013. szept. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Végre valaki egyedi. Tetszik a szenszejed. :D 17L
2013. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:

56. Igen, mi egy emberről beszélünk, kicsi a világ:D Vegyél neki mogyorókrémet meg parizelt és cserébe végtelen tudást kapsz.


57. Köszi, te is tetszel neki.. bár lehet csak udvarias akar lenni, nem tudom:D

2013. szept. 15. 01:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!