Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednél nindzsával? (kép)

Ismerkednél nindzsával? (kép)

Figyelt kérdés

Első dolog amit szeretnék tisztázni, hogy shaoliniában születtem és nindzsákkal nevelkedtem így én is azzá váltam.

Ennek persze mind előnyei mind hátrányai vannak. Pl, meg tudlak védeni és tudok rizst főzni viszont az arcom nem láthatod soha, mert akkor el kellene tegyelek láb alól.

Van még pár dolog, pl mosogatás vagy takarítás idejére indokolatlanul köddé válok, erre még nem jöttem rá miért történik. Néhanapján horkolok és van, hogy hazahozom a munkát. Könyvelő vagyok, másodállásban utcazenész vagyok.

Szóval itt van rólam egy kép:

[link]


Jah, mégvalami. Mivel a szenszejem velem él, őt is be kéne fogadni határozatlan időre.

[link]



#nindzsa #csillagköziinvázió #belgacsokoládé
2013. szept. 3. 21:59
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
hát azt, hogy mennyi idős vagyok inkább nem mondom meg.. nem szeretnék lebukni, hogy 21 évesen ennyi eszem van :D
2013. szept. 3. 22:07
 22/58 Bino ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
Uhhh, megyek aludni! :D Ember te kegyetlen vagy! :DD
2013. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
Kedves 20-as azok chakra kisugárzások, a sárga pedig a csak a ramen gőze amit ebédre ettünk.
2013. szept. 3. 22:09
 25/58 anonim ***** válasza:
ez most eszméletlenül feldobta az estém :DDD
2013. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:

喜んで


ez annyit tesz a mi nyelvünkön, hogy örülök neki és szívesen. bár lehet nem, a leveses dobozról olvastam le

2013. szept. 3. 22:15
 27/58 anonim ***** válasza:
Én, a kedves 20-as, köszönöm a felvilágosítást ez ügyben, most szélesedett a látóköröm, több fényt kapott elmém.
2013. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

a kérdésre a válasz: - ismerkednék nindzsával.

évek óta dédelgetek efféle álmot,hogy találkozhassak egy igazi, kézzel fogható alakkal mint te. ez a valóság?

2013. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

Nem minden böngészővel jó a link, így biztos jó.


1

[link]


2

[link]

2013. szept. 3. 22:30
 30/58 anonim ***** válasza:

Figyelj, engem érdekelne az hogy hogy csinálod azt hogy mosogatás és takarítás idejére indokolatlanul köddé válsz? Érdekelne mert bevetném néha napján ezt a módszert :)

Amúgy a nindzsát nem úgy kell írni hogy ninja? Vagy én tudtam rosszul és úgy kell írni hogy nindzsa és úgy kell kiejteni hogy ninja?

2013. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!