Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha az exem nem...

Csak Betti kérdése:

Mit tegyek, ha az exem nem hagy beken?

Figyelt kérdés
Mar egy jo ideje szakitottunk,de kovet mindenhova,zaklat, es minden pasinak aki kozeledne felem olyan durva dolgokat mond rolam :( Fogalmam nincs,hogy mit tegyek.Mindenkinek ugy allit be,mintha r***nc lennek,pedig nem vagyok :/ Azt mondja nem engedi,hogy boldog legyek....Pedig nem megcsaltam vagy vlmi,hanem elegem lett a feltekenykedesebol...

2013. szept. 2. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok? Jelentsd fel zaklatásért, utána kérhetsz távoltartást. Szerezz bizonyítékokat, hogy követ, és nem hagy békén, és jelezd neki, hogy mi lesz a vége.


Emellett ha van pár barátod, nekik érdemes lehet elbeszélgetni vele az élet dolgairól, jelezve, hogy legközelebb lehet, hogy nem csak beszélgetni fognak, ha nem hagy békén...

Szólhatsz a szüleinek ugyanerről, hátha ők tudnak vele valamit kezdeni, esetleg egy jó barátjának.

2013. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

en 16 eves lany vagyok, o 18 eves fiu

A szzuleivel nem vagyok joba...mar apukam is megfenyegette,de azt mondta ,hogy o veri meg apumat :/

2013. szept. 2. 11:38
 3/7 anonim válasza:
Ha követ,zaklat akkor nyugodtan hívdd a rendőrséget!Ez nem játék mert az ilyen beteg ember (sajnos) és bármire képes!!Ismertem én is egy ilyen embert!Ugyogy ne habozz szólni és segítséget kérni a környezetedből is akár!
2013. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Shift+CTRL+ESC, válaszd ki a folyamatokat, keresd ki az exe-t, majd folyamatstruktúra leállítása.
2013. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
?
2013. szept. 2. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha hívogat is, rögzítsd a hívásokat. Apukáddal is vedd fel a beszélgetését, és utána jelezd neki, hogy ha még egyszer a közeledbe jön, mennek a bíróságra a bizonyítékok. El fogják mondani páran, hogy "ha nem figyelmeztetted előre, nem fogadja el a bíróság a bizonyítékot", de nyugodtan vágd a fejéhez, hogy MINDENT rögzítesz, amit rólad mond.

Emellett ha r***ncnak bélyegez, az lehet, hogy kimeríti a becsületsértés fogalmát, ezt nem tudom pontosan.

És vágj vissza. Az ő nyomorúságát jelzi, hogy nem egy másik lányt keres, hanem Téged zargat...

Esetleg hívd a kék vonalat(www.kek-vonal.hu), kifejezetten gyerekeknek segítenek, nekik van jogászuk, meg minden hasonló. Ha kell, van ismerősöm, aki náluk dolgozik, de ha csak felhívod őket, is biztosan segítenek.

2013. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen :)) :*
2013. szept. 3. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!