Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közöljem vele bántódás...

Hogyan közöljem vele bántódás nélkül kulturáltan, hogy hagyjon már békén és a barátságát sem igénylem?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy buli. Ittam. Nem sokat, de jókedvem lett, közvetlenné váltam. Volt egy lány. Ő nem ivott, csak simán Ivett :D És beszélgettem vele, bókoltam is neki, de nem gondoltam én ezt olyan komolyan.

Azóta facebookon jönnek a szmájlis beszélgetéskezdeményező üzenetek, amihez nekem nincs kedvem. Jó fej csaj, csak hát nem illenék hozzá, meg most nem akarnék kapcsolatot.

L22, F21 ha ez valamit számít.


2013. júl. 18. 13:39
 1/9 anonim válasza:
Úgy ne bántsd meg,és szakíts vele,hogy folyton magadról beszélsz,és akkor ő egyszerűen békén fog hagyni.
2013. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mond neki h jöjjön inkább hozzám :P
2013. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és volt több is köztetek? vagy csak bókoltál neki? mert ha csak bókoltál pl. akkor bókolj más lányoknak a társaságában és akkor veszi a lapot, hogy te csak mindenkivel kedves vagy, de szerintem azt is megmondhatod neki, ha pl. bátorkodna elhívni vhova, hogy te nem vágysz ilyen ismerkedésre, amúgy barátkozás miért baj?:D
2013. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem illenél hozzá? Mondd már ki azt a konkrét kifogást amiért le akarsz rázni magadról egy potenciális szexpartnert?
2013. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem illene hozzám, a szexre jó lenne másra nem. Odáig meg nem süllyedek. Most ezt nehéz megérteni? :D
2013. júl. 18. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehéz. Ha megdugnád, akkor miért nem tudnál vele úgy viselkedni, hogy nőnek érezze magát?
2013. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vannak embertípusok akik le tudnak feküdni szerelem nélkül és vannak akik nem. Ez mindig is így volt semmi probléma nincs vele. Én például nem tudok, így neveltek, vagy ilyenné váltam vagy alapból így születtem nem tudom, de ilyen vagyok és kész.

Én teljesen elfogadom, hogy valaki képes ilyenre, más is fogadja el, hogy én nem.

2013. júl. 18. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök, jó, hogy így gondolkodsz (: kiváncsi voltam én is, hogy miért nem, mert ritka ilyet hallani sráctól, általába mindig 'megagadják' a lehetőségeket
2013. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*megragadják
2013. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!