Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya fiúk, ti hogy értétek...

Csúnya fiúk, ti hogy értétek el, hogy egy lány járni akarjon veletek?

Figyelt kérdés

Nem értem miért van az, hogy többnyire csk csókot tudok összehozni csúnya srácként a lányokkal. Pedig olyan sok csúnya fiút látok tök aranyos lányokkal, vajon ők hogyan érik el,hogy a lány akarjon is járni velük?

Egyszer összehoztem egy pettinget, de aztán az a lány is azzal jött,hogy maradjunk csak barátok végül. Bár legtöbbször a csókig jutottam, utána valahogy nem történtik semmi fejlődés a kapcsolatban.


2013. aug. 30. 20:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#8: Nem szoktam lányokkal barátkozni, illetve régebben előfordult, de túl sokat kezdtem érezni olyanok iránt, akikkel nem lehetett semmi. Amúgy meg hiába próbáltam normálisan ismerkedni, valahogy senkit se tudtam "elbűvölni", hiába fejlődtem az évek során az abszolút szorongástól a megfelelő irányba, mégis itt vagyok egyedül.
2013. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gazdagodj meg.
2013. nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!