Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudok egy lány kedvében...

Toma9973 kérdése:

Hogy tudok egy lány kedvében járni?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy csettint egyet és már ugrom is,hanem arra hogy hogyan tölthetnék vele sok időt,hogyan ismerjem meg igazán és mi olyat tegyek ami neki is tetszhet?A lány az osztálytársam már 7 éve de csak most tetszett meg igazán,és nem tudom hogy hol kezdjem hogy ne szúrjak el semmit.nem tudom hogy bejövök-e neki!Még én se mondtam el hogy tetszik!(De úgy gondolom hogy először el kéne érni hogy kedveljen engem).Ha úgy van,szeretnék vele járni!PLS!Segítsetek!
2013. jún. 14. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
kezdj el neki bókolni, vegyél neki virágot, csokit kedveskedj neki.
2013. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem először a legjobb ha elhívod magaddal valahova, esetleg csak egy séta, vagy éppen suli után hazakíséred,elhívod fagyizni,vagy valami apróság. Ha második "randira" kerül a sor már vigyél neki egy szál virágot,vagy éppen a kedvenc csokiját. Szerintem az első ilyen kettesben eltöltött pár óra után meglesz az összhang,és a lány is le fogja vágni, hogy tetszik neked, ami nem baj..:) Sok sikert :)
2013. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2013. júl. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!