Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért tartjátok...

Lányok, miért tartjátok gáznak, ha egy fiú kiír ide egy kérdést ismerkedési céllal?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, nekem nincs lehetőségem máshol ismerkedni lányokkal. Esetleg, ha nagyon akarok leszólítgathatnék lányokat a városban, de arra megint nem vevők a lányok. Manapság mázlista, aki talál megfelelő párt magának, főleg, hogy nem olyan nyitottak a lányok az ismerkedésre mint a facebook előtti korszakban. Meg én azért sem szeretek szólítgatni le lányokat, mert honnan tudjam, hogy melyik egy beképzelt, egoista, sztár típus és melyik a kedves, ismerkedésre nyitott típus?
2013. aug. 29. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem tartom gáznak, ha valaki ismerkedni akar itt, hát lelke rajta.
2013. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. :)
2013. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni amit az 1#.
2013. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
aki nem tartja annak, annak lenne kedve ismerkedni? :-)
2013. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, amiért ezen az oldalon akarnál ismerkedni? Ha találsz olyan nyitott személyiségű embert, aki hajlandó veled itt megismerkedni, akkor az csak jól sülhet el. Sose szabad kizárni a lehetőségeket. ^_^
2013. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz. :D
2013. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A mai rohanó világban szerintem ez nem olyan gáz.
2013. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz! Csak sajnos sok férfi/pasi rögtön perverz kérdésekkel bombázza a leányzót akinek van kedve ismerkedni,vag ha már éppen a "mesélj magadról" kérdésig eljutnak és a srácnak nem szimpatikus a lány akkor még arra sem méltatja,hogy visszaír neki,hogy" ne haragudj nem vagy szimpatikus"

Ha gondolod beszéletünk ,én szívesen ismerkedek!:)

2013. aug. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én általában CD tokokat dugdosok fel magamnak, de még jobb a húsklopfoló! Szerintem próbáld ki!
2013. aug. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

XD

Hopp, rossz helyre ment a komment :D

2013. aug. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!