Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16/L vagyok és a fiúkkal...

16/L vagyok és a fiúkkal rögtön flörtölni kezdek. Nem tudok semmi másra koncentrálni csak a fiúkra. Mit tegyek, hogy ezen változtatni tudjak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mivel tini vagyok ez természetes.

Több csalódásban volt az utóbbi évben részem. És a fiúzással próbálom magam boldoggá tenni...úgy gondolom akkor nem érezném magam annyira magányosnak.

De nem úgy van ,ahogy gondoljátok,hogy pár napig járok valakivel aztán dobom... NEM...Az utóbbi évben nem is volt kapcsolatom ... A fiúk is csak úgy gondolják,mint én,hogy csak egy kis flört... Bár,bár ...,hogy őszinte legyek őrülten szerelmes vagyok egy fiúba. Akinek nem tudom,hogy bejövök e...

A lényeg,hogy szeptembertől csak a tanulásra akarok koncentrálni és nem a fiúkra... Mit tehetnék,hogy ne vonják el a figyelmem. ?



2013. aug. 29. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálj.
2013. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szólj nekem, segítek:)
2013. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
maszturbálj sokat
2013. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
több csalódás 16évesen? máshol kell keresni a gondot nem benned :)
2013. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen általában azok a csajok élnek kiegyensúlyozott életet, akik tartós párkapcsolatot alakítanak ki normális sráccal.


Egészségesebben élnek, mert társsal jobb kimozdulni hétköznapokon du. is, mint egyedül, testük, lelkük megkapja az igényelt cirógatást, így nem vágynak hétvégenként vad bulizásra.

2013. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2 komoly csalódásban volt már részem. :( Mind a kettőnél fél évig szenvedtem. Utolsó válaszoló nagyon egyet értek.

Szerintem ha lenne egy komoly kapcsolatom másabb lenne minden.Máshogy állnék hozzá akár a tanuláshoz is.Főleg mivel a mostani "kiszemelt" nyelvis és persze bennem van ez a megfelelési vágy.

2013. aug. 29. 14:34
 7/8 A kérdező kommentje:
NEM felizgulok a fiúkra,hanem szeretnék végre egy tartós jó kapcsolatot. Nem tudom,hogy a maszti ebben mit segítene,semmit....
2013. aug. 29. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy tartós, jó kapcsolatod, akkor meg pont azért nem a sulin járna az eszed.
2013. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!