Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik a srác, együtt járunk...

Tetszik a srác, együtt járunk sportolni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly elkezdtem járni úszni egy barátnőmmel-minden pénteken. Ebben az évben kb. márciusban felfigyeltünk egy srácra,aki nagyon jól úszik,jól néz ki és a kisugárzása ellenállhatatlan.

A barátnőmnek az izmai,nekem pedig az egész srác bejön.

Azóta eltelt pár hónap és még vonzóbb lett,miután hallottuk beszélni és észrevettük,hogy néha néz... :)

Kiderítettem,hogy 2 várossal arrébb lakik,mi a neve.

Ami a probléma,hogy hiába van miden hétköznap edzése,rengeteget úszik az egyesületével és 1 percre sem pihen... Ráadásul nekem nem lenne merszem odamenni hozzá,csak mosolyogni szoktam rá. :)

Plusz fent van Facebookon,barátnőm bejelölte.A srác megkérdezte tőle,hogy ő az a lány,aki a barátnőjével szokott úszkálni? (szóval már egyből rólam IS beszélt :P) De én a magam részéről nem tartom jó ötletnek,hogy bejelöljem,ebből sosem sül ki semmi jó.

Ő is szingli,én pedig amióta megláttam,mindenkit elhajtok. Egyszerűen elmentem 3 hétre nyaralni,és rosszul éreztem magam...

Ő 16 éves,én 18,szóval nem tudom,hogy ez neki mennyire lenne probléma... :( De hogy ismerkedhetnénk meg? Még arra gondoltam,hogy októberben lesz úszóverseny és akkor odamegyünk barátnőmmel egy fotó kedvéért vagy valami...


Légyszives tanácsoljatok valamit,hátha jobban átlátjátok!



2013. aug. 27. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A fotó jó 5let.keresd a szemkontaktust,mosolyogj rá :) szerintem előbb utóbb odamegy hozzád.esetleg próbálj meg egy légtérbe lenni a barátnőd nélkül,csak egyedül legyél.úgy könnyebb odamennie.
2013. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Hm,nem tudom mikor jön el az a pillanat,nem tűnik egy csajozógépnek.
2013. aug. 27. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Mosoly,gyakori nézés,szemezgetés jó! De amíg ott van bnőd,addig nem fog merni odamenni szerintem. Szóval próbáld úgy intézni,hogy egyedül legyél és kezdeményezni tudjon. Esetleg úszás után nem tudod úgy intézni,h együtt induljatok haza vagy véletlenül összefussatok az öltözőnél,v ilyesmi? :) Egyébként ha ilyen komolyan veszi az úszást,akkor edzés közben nem fog csajozni. Szerintem. Szóval a maradék szabadidejében kéne keresned. A fotó jó ötlet tényleg,ebből elindulhat a kapcsolat,próbálj jó benyomást kelteni benne,mosolyogj sokat,próbálj kommunikálni. És legfőképp: merjetek odamenni fotóért. :D Egyébként ez így elég hülyén jön ki,hogy barátnőd megjelölte,mikor inkább te szeretnél tőle valamit...

Sok sikert!:)

2013. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Edzés után menj oda hozzá, hogy "bocsi, a női oldalon elromlott a zuhanyzó, fürödhetek veled?" :P
2013. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tartsatok neki kézenállás bemutatót a sekélyebbik medencében! :D de komolyan.
2013. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Október közepén lesz verseny.... Ezen a héten biztos találkozunk az uszodában.
2013. okt. 1. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
"odamegyünk barátnőmmel egy fotó kedvéért vagy valami" Ezt hogy érted? megkéritek, hogy fényképezzen le titeket? vagy mire gondolsz?
2013. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogy mi fotózkodjunk vele :) tudod,külön-külön
2013. okt. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!