Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ismertek Pesten olyan...

Lányok, ismertek Pesten olyan jógaközpontot ahol jobban lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nincs most barátnőm, és jógát, spiritualitást kedvelő lányokkal többnyire elég könnyen megtalálom a közös hangot, én is régóta jógázom, meditálok, harcművészetet gyakorlok, érdekelnek a keleti spirituális dolgok stb, de ahová most jógázni járok ott nem igazán lehet ismerkedni, igazából másodperceim vannak megszólítani valakit óra előtt és után, nem nagyon lehet beszélgetni, ezért lenne jó egy olyan hely, ahol jobban van társaság beszélgetés teázás:) és egyebek. Ha esetleg tudtok ilyen helyet örömmel várom a válaszokat akár priviben is, ha nem akartok ennyire nyíltan, "reklámozni:).

Persze az elég egyértelmű, hogy jógaórára általában nem pasizni járnak a csajok, mert alaphangon max 20% a férfiarány de iylesmi egy pillanatig sem szegi kedvem.:)



2013. aug. 26. 23:15
 1/4 anonim válasza:

nem.bocsi

de google a baratod ;)

2013. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van, de a Google-be és a honlapokra nincs beírva, hol van társasági élet is:)
2013. aug. 26. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Jógán tényleg nem egyszerű ismerkedni. Én is ma voltam, pont egy számomra kifejezetten vonzó pasi mellé sikerült letelepedni, de ugye a foglalkozás vége után mindenki ment a maga dolgára, külön öltözőbe...:D Nem egyszerű így, bár amilyen kis gyáva vagyok úgy se szólítottam volna le, biztos van társa.


23l

2013. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó. Akkor dolgozz manipura csakrára, ha már egyszer jógázol. :)


Amúgy nem azért kell járni, hogy párt találjon ott az ember. Ha rendben van, akkor úgyis fog találni párt, a jóga segítségével pedig meg lehet találni a harmóniát.

2013. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!