Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy végzős...

Nagyon tetszik egy végzős srác, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy végzős srác, én most megyek 9.-be. Nem vagyok nagyon az a csaj, aki minden fiúnak bejön, mert elég félénk vagyok. Ennek a srácnak ráadásul barátnője van. Szerintetek mit csináljak? Jól érzem, hogy nincs esély?
2013. aug. 26. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hova valosi vagy?Hova jársz?Amugy ha barátnője van akk ne állj kettőjük szerelme közé!!!
2013. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Paprikás krumplit, mert azt szeretem.
2013. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Barátnője van de azért ráhajtanál?

Ha akarsz akkor dugasd meg vele párszor magad és hátha kidobja a másik csajt és összejön veled.

2013. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Miért kérded?

3. azért azt nem akarom. egy kicsit visszafogottabb dologra gondoltam...

2013. aug. 26. 17:45
 5/9 mainstream 95 ***** válasza:
Légy belém szerelmes, én is idén végzek!
2013. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

(2. LOL xD

utolsó: LOL )

Amúgy meg szerintem se hajts rá, nem szép dolog... képzeld magad a lány helyébe...biztos nem örülnél ha valaki ellopná a pasid :)

Nem azt mondom hogy nem sikerülhet, van esélyed, csak bunkó dolog. Én azt mondom: várj. Lehet hogy nemsokára szakítanak és akkor szabad a pálya:)

2013. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ne loholj a srác után még van valakije, ugyanis akkor te is bolondot csinálsz magadból és őket is idegesíteni fogod. Ha látod jelét hogy szétmentek esetleg kezd kihülni a kapcsolatuk szabad a pálya ! :)
2013. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ismis a történet (1-es voltam,pls válaszolj)
2013. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1. egri vagyok, hogy hova járok azt nem írom le. és hogy ismerős?
2013. aug. 27. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!