Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kell még a felhasználóné...

Miért kell még a felhasználónévben is hirdetni a gyereket?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, semmi bajom sincs a gyerekekkel.


De ha egy nő még a felhasználó nevében is azt hirdeti, hogy mellette egy gyerek is van, akkor nekem alapból az jön le, hogy apapótlékot keres mert lett egy (sokszor nem tervezett) gyereke, majd apuka lepattintotta, és "most már jó a szamár is" alapon keres. Aki társat keresne, az nem azzal nyit egy társkeresőn - márpedig a felhasználónév, ami egyből szembe ütközik -, hogy a gyerekét hirdeti.

Miért kell ezt?


Láttam, hogy nála 5 kép volt, 4 a gyerekről, 1 róla. Tudom, hogy ő is párt szeretne, de szerintem nem a gyerekkel kellene tolakodnia. Ha nekem lenne gyerekem, akkor én magamat próbálnám "eladni", és nem a gyerekkel jönni, mert ebből akarva akaratlanul az jön le, h csak pótapát keres.



Mire jó ez?


Az ilyen még sok olyan férfit is elriaszt, akinek alapba nem lenne probléma a gyerek....



2013. aug. 24. 23:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5 Pont az a lényege, hogy megérkezik a machó mail-je a szokásos szöveggel, és az ember a 2. mondatába szépen becsempészi a kis utánfutóit:DD Egyből lepattan a "hős dalia" és simán az ember megspóról magának tenger időt:DD
2013. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10%

Tehát vágod a helyzetet,kérdező:

-elég ha az macsó volt aki gyereket csinált neki és elhagyta;

-ezért a következő legyen inkább papucs,aki neveli majd a macsó gyerekét.

2013. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk a gyerekről nem tennék fel képet főleg nem társkeresőre, de az adatlapon tuti fő helyen lenne, hogy vannak gyerekeim. Nem azért, hogy nekik apapótlékot keressek, mert van nekik apjuk és anyjuk még akkor is ha elváltunk, hanem hogy elkerüljem a fölösleges köröket. Vannak akiket ez zavar, akkor ne húzzuk egymás idejét.


Amúgy amikor állást kerestem akkor a kísérő levélben is leírtam, hogy van két gyerekem pedig nem kötelező bevallani, mert egyrészt volt egy nagy lyuk az önéletrajzomban, másrészt elkerüljük a fölösleges köröket, mert tisztában vagyok azzal, hogy néhány munkaadó nem akar kisgyerekes anyákat.


Egyébként ismerek egy anyukát aki rendszeresen pasizott a társkeresőn és neki is voltak fenn családi képek a gyerekkel, de ő sem a gyereknek keresett apát, csak neki a lánya a mindene, a facebookon is sorra osztja meg a gyerek képeit ahogy minden szögből le van fotózva.


Nem kell ezt túlkombinálni.

2013. aug. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10: "És nekem sem kellett soha egy nő sem előre gyártott gyerekkel. "


Csak nehogy elvált apuka legyen egyszer belőled és egy csinos leányzó azt mondja, hogy neki nem kell egy apuka előre legyártott kis utánfutókkal, akiket kéthetente hétvégén szórakoztathat és azért nem lehet saját (vagy kevesebb), mert apukának elmegy a pénze gyerektartásra. :-))

2013. aug. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm az aggódásod,elvált még lehetek. De apuka nem :)
2013. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!