Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kell még a felhasználóné...

Miért kell még a felhasználónévben is hirdetni a gyereket?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, semmi bajom sincs a gyerekekkel.


De ha egy nő még a felhasználó nevében is azt hirdeti, hogy mellette egy gyerek is van, akkor nekem alapból az jön le, hogy apapótlékot keres mert lett egy (sokszor nem tervezett) gyereke, majd apuka lepattintotta, és "most már jó a szamár is" alapon keres. Aki társat keresne, az nem azzal nyit egy társkeresőn - márpedig a felhasználónév, ami egyből szembe ütközik -, hogy a gyerekét hirdeti.

Miért kell ezt?


Láttam, hogy nála 5 kép volt, 4 a gyerekről, 1 róla. Tudom, hogy ő is párt szeretne, de szerintem nem a gyerekkel kellene tolakodnia. Ha nekem lenne gyerekem, akkor én magamat próbálnám "eladni", és nem a gyerekkel jönni, mert ebből akarva akaratlanul az jön le, h csak pótapát keres.



Mire jó ez?


Az ilyen még sok olyan férfit is elriaszt, akinek alapba nem lenne probléma a gyerek....



2013. aug. 24. 23:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sok ilyet láttam már.
2013. aug. 24. 23:21
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Pont az a célja az illetőnek:DD Mert tudja, hogy a selejt igy pillanatok alatt kiesik:DD A világ leggyorsabb legegyszerűbb dolga, ha az ember feldobja a gyerekeket-egyből menekül a selejt.


Erre még nem jöttél rá?xD

2013. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez semmire nem jó. Feltételezem, csak nem akarja a gyerekének bevonzzani a pedofilokat, de erre nem is gondol... -.-
2013. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
55%
Én is sok ilyen retardáltat láttam már mint te ezen az oldalon mégsem hisztizem :D
2013. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Miért vagyok retardált?

Nem hisztizek, csak érdekelne.

2013. aug. 24. 23:26
 6/15 anonim válasza:

"Láttam, hogy nála 5 kép volt, 4 a gyerekről, 1 róla. Tudom, hogy ő is párt szeretne, de szerintem nem a gyerekkel kellene tolakodnia. Ha nekem lenne gyerekem, akkor én magamat próbálnám "eladni", és nem a gyerekkel jönni, mert ebből akarva akaratlanul az jön le, h csak pótapát keres. "


na mégis mért :D?

2013. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem árul zsákbamacskát.
2013. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

" mert ebből akarva akaratlanul az jön le, h

csak pótapát keres."


Nincs kizárva, nem újkeletû dolog, hogy miután egy "alfakan" felüt és otthagy valakit az próbál keresni egy balféket.

És még mindig akadnak akik bekapják a horgot!

Én biztos nem nevelném más kölykét, lehet ezzel egyetértni, vagy nem!

2013. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jaja,előre láthatód és nem az van,hogy utána bukta.
2013. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

A kérdezőnek teljesen igaza van.

És nekem sem kellett soha egy nő sem előre gyártott gyerekkel.

Lehet nyomni a piros kezet ;)

2013. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!