Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyengéd, romantikus lelkű...

David Van Hellsing kérdése:

Gyengéd, romantikus lelkű érzékeny cuki lányok hol bujkáltok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én a gyengéd romantikus érzékeny aranyos szeretnivaló lányokra bukok,nem a menőzős plázacicákra. Ez talán azért van, mert sokan elutasítanak mivel,nem vagyok valami szép. Már sok hasonló kérdést írtam de eddig nem találtam igazán hozzám illő lányt (nem vagyok kíváncsi az olyan válaszokra hogy: mért itt ismerkedsz. Mivel hogy nem csak itt ismerkedek. Meg az ilyenek sem érdekelnek hogy: menny inkább játszani meg hasonlók. Azért nem érdekelnek mert,attól hogy a4 éves vagyok ég rendelkezehetek érett érzelmekkl csak éppen ezt a bunkók nem képesek felfogni.) Szóval: Egy korához képest érett gondolkodású,erős idegzetű és erős lelkű ember vagyok. Csak mostanában egyre inkább szükségesnek érzek egy lányt magam mellé aki kitart mellettem lelki támaszt nyújt,és hűséges hozzám (nem azt mondom hogy életünk végéig együtt maradjunk,csak legalább szóljon ha úgy érzi hogy véget akar vetni a kapcsolatnak). Nem vagyok egy szépség,de ha ennek ellenére szeretnétek ismerkedni. Örömmel várom a jelentkezőket privátban,köszönöm hogy végigolvastátok a szöveget.

2013. aug. 24. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudtam mi hiányzott így reggelre :D
2013. aug. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és 14 éves fiú vagyok csak ez lemardtad. Azért nem érdekelnek mert,attól hogy a4 éves vagyok ég rendelkezehetek érett érzelmekkl csak éppen ezt a bunkók nem képesek felfogni.) AZ A4 HELYETT 14 ET AKARTAM ÍRNI BOCSI A HIBÁÉRT!.
2013. aug. 24. 07:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy Caps Lock, vagy ne ordítozz reggel korán! :) Szinte mindenki ejt helyesírási hibákat, a gépelés ezzel jár!
2013. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem bújkálunk...:)
2013. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd le a neved, mert így csak könnyebb lesz felismerni, hogy te vagy az megint.
2013. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem írhatnál privát üzit, képpel, ha lehet... Mivel mindenkinek más-más az ideálja, és mindenkinek más a szép... :)

14/L

2013. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Írhatsz nyugodtan és küldj képet is. Lehet, hogy egész helyes vagy. Minden lánynak más az ideálja. :D
2013. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csilla654 válasza:
Nekem írhatnál privát üzit, képpel,mert szerintem habár mások úgy gondolják, hogy nem vagy helyes attól még mindeniknek más-más a szép :)
2013. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Figyelem emberek! Találtam egy lányt szóval már nem vagyok szabad.
2013. aug. 27. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!