Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedni vágyó érettebb...

David Van Hellsing kérdése:

Ismerkedni vágyó érettebb gondolkodású,14-15 éves lányok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépség. Ennek ellenére egy olyan valakit szeretnék aki nem 1-2 hónapos kapcsolatra vágyik hanem komoly és romantikus kapcsolatot szeretne, és nem minden hétvégén bulibajárkálós típus,nem azt mondom hogy soha ne járkáljon buliba de ha már elmegy bulizni akkor ne részegedjen le, meg ne drogozzon cigizzen stb. Mondjuk szinte biztos vagyok benne hogy nem lesz egy jelentkező sem, de azért megpróbálom. Sosem adom fel, hiába akarják ezt olyan sokan. Ha képet akartok látni akkor majd küldök privátba. Ha valaki nem csak szivatni akar meg játszani az érzelmeimmel az írjon privátba.

14/F



2013. aug. 23. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
14 évesen miért kell ezt erőltetni? De most komolyan? Inkább élvezd amég gyerek vagy, majd jönnek a csajok két-három év múlva.
2013. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig ezt mondják. Nem eröltetem senkinek hogy összeálljon velem, csupán lehetőséget kínálok. Azért szeretnék ennyire barátnőt mert rengeteg lány visszautasított már az akivel sokáig együtt voltam megváltozott,iszik cigizik stb. A szüleim is azt mondják hogy nem vagyok elég érett. De a felnőtt ismerőseim azt mondják hogy sokkal érettebb vagyok mint a korosztályom legnagyobb része és csak egy hozzám illő lány kell és jó életem lesz. De hiába mondom soha nem kapok esélyt.
2013. aug. 23. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg érettebbnek tűnsz, de azért ne keseredj el, nagyon fiatal vagy még, nem vagy lemaradva semmiről.
2013. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!