Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Annak az ismerősödnek, aki a...

Annak az ismerősödnek, aki a legjobb a csajoknál mi a siker titka és hogyan szokott csajozni?

Figyelt kérdés
Milyen és mennyire előnyös a kinézete, mennyire népszerű, mennyit költ a csajozásra, hol hogyan lép akcióba és olyankor hány ismerőse van jelen, ismerősnél vagy ismeretlennél próbálkozik, hány elutasítást kap mire talál valakit akivel le tud feküdni, jelekre vagy anélkül megy oda, meddig fűz egy csajt annak elutasítása ellenére, mik a témái, meddig szoktak tartani a kapcsolatai és mennyire uralkodik bennük, milyen hobbikat űz, vezet-e akármilyen tevékenységet az életében, mit dolgozik, vannak-e egyéb szokásai, tulajdonságai amik még az eszedbe jutnak?
2013. aug. 21. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Életútját ne meséljem el? Véletlenül pont tudom, mikor szart utoljára, kíváncsi vagy? Elemezzem is a végterméket?
2013. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én csak magamról tudnék írni :D
2013. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van a karon egy srác, aki nagyon népszerű, társasági ember és mindig hemzsegnek mellette a jobbnál jobb csajok, pedig szerintem kifejezetten csúnya, és akikkel beszéltem róla, szerintük is. Nagydumás, folyton viccelődik, pozitív a kisugárzása. Buliban azt látom hogy mindig más csajjal táncol, beszélget.

Hogy mi a titka? Fogalmam sincs :D de biztos nem a külseje miatt bomlanak a csajok.. :D nem is pénzes, bár a karon benne van a legjobbak között, és gondolom kapja az ösztöndíjat rendesen.

2013. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23 cm-es penisz.
2013. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Parancsolj:


174 centi magas, kb. 65 kg, rikító vörös haj, borostával, meglehetősen jóképű, habár férfi szemmel ezt nehéz megítélni.

Van kb egy extrém magas 140-es IQ-ja melyhez zéró műveltség, és pofátlan, bunkó, és gyerekes jellem társul, habár nem rosszindulatú.

Általában 10/10-es női vannak, a kapcsolatai kb fél évig tartanak, a nők kb. ennyi ideig képesek elviselni őt.

Egyébként egyetemen presztízsszakmát tanul, szabadidejében pedig bulizik, kockul, focizik, és szar bele a nagyvilágba. Igazi dolce vita hülyegyerek.

2013. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ahogy elnéztem az a titka hogy leszarja a nőket nagyívben. azt mondja amúgy hogy nem ér rá hogy legyen barátnője. úgyhogy ő csak kúrogat. ettől függetlenül mint haver jófej és megbízható és a büdös életben nem gondoltam volna és sztem mások se h ő így áll a nőkhöz... egyébként ad a külsejére, de vékony gyerek, nincs kigyűrva. mivel nem parázik azon hogy milesz - mert nem is érdekli túlzottan - így jól eldumál bármelyik csajjal. egyébként meg meg se kell szólalnia és mennek rá mint légy a szarra. látszólag ok nélkül.
2013. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egy szóban rejlik a titok EGYÉNISÉG, na meg azért ne legyél bűnronda.
2013. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
voros haju ember minden lehet csak vonzo nem.
2013. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sok lóvé és menő sportkocsi.


Ennyi a titok, tessék.

2013. aug. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pénz,menő élet,sikeres karrier,izmos sportos test,szolibarna bőr,ennyi.


26ffi

2013. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!