Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meg szeretnék ismerkeni egy...

Meg szeretnék ismerkeni egy férfival aki nagyon bejön! De nemtudom hogy adjam a tudtára. Valaki tud adni tanácsot?

Figyelt kérdés
tetszik,ismerkedni

2013. aug. 21. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó édesanyukád nem tanította meg neked, hogy mindig egy pasi lép előszőr?:D
2013. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De igen,csak már elég rég tetszik..
2013. aug. 21. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:

a pasinak ekll lépni így van4

te csak jeleket adj! szende mosoly, esetleg kacsintás, tartós szemezés stb :)

2013. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

:(

Mond neki ,hogy szeretlek!!!

-Úgy,mint a felnőttek?

-Nem,úgy igazából:ppp:D

2013. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi.A munkánk miatt ma is találkoztunk egy pár percre,és segitettem neki valamiben és azt mondta hogy nagyon aranyos vagyok,és a hétvégén voltam egy discoban ahol ő is ott volt csak én nem mertem ránézni és ma azt mondta hogy látott engem pénteken és rám is köszönt csak nem figyeltem.. Szerintetek bejövök neki? Egyébként én 26 vagyok ő pedig 33
2013. aug. 21. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt így megjegyezte, akkor biztos bejössz neki. Máskor köszönj rá nyugodtan! Hiszen már ismeritek egymást. Esetleg kérdezd meg máskor is szokott-e oda menni szórakozni. Ha nem egy baltök akkor kapcsolni fog, és felajánlja hogy menjetek együtt, vagy valami.
2013. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam rá hogy megkérdezem hogy jön e még oda arra a helyre de az már megszünt ez volt idén az utolsó buli, és hát nem is egyedül volt hanem egy nővel, de ismerőstől ugy tudom hogy már nincsenek jó viszonyban csak valamiért együtt laknak,de akkor meg minek voltak együtt ott? Szóval azért elég ciki lenne kezdeményezni.
2013. aug. 21. 12:57
 8/9 anonim válasza:
Nem tudom, szerintem, ha akarna valamit, már rég lépett volna.
2013. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom,ez a gond hogy nemtudom!Kb.1-2hónapja ismerem.De mindegy majd kialakul! Köszönöm a válaszokat!!
2013. aug. 21. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!