Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25 éves létemre képes voltam...

25 éves létemre képes voltam beleszeretni egy 18 éves lányba. Normális ez?

Figyelt kérdés
A dologból nem lesz semmi, mert neki már van barátja - hasonlóan fiatal mint ő. Annyira hülyén érzem magam, mert beleszerettem és szenvedek miatta. Valahol nagyon idiótának érzem magam emiatt, hisz én vagyok az "érettebb" és mégis ki csinál ez a lány érzelmileg. Ráadásul két hónapja direkt elkerülöm, de nem enyhül az érzés. Nem gondoltam volna, hogy 25 évesen leszek még ilyen ostoba módon szerelmes, főleg nem azt, hogy egy ilyen fiatal lányba...
2013. aug. 20. 15:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem 28 évesen egy 16 éves lány csavarta el a fejem a baráti körből. Te csak ne szólj semmit.
2013. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
lényegtelen lehetne 17 is, nem ez számít, ebben az ügyben KÉT ember véleménye döntő, az pedig a lányé és a tied, ha ez a két vélemény pozitív akkor mehet a kapcsolat, dúlhat a szerelem, nem kell foglalkozni mások véleményével egy percig sem.
2013. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!