Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, hogy mindig 16-17 éves...

Gáz, hogy mindig 16-17 éves lányok tetszenek meg? 22F

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudatos a dolog, egész egyszerűen ha megtetszik egy lány, tuti ebből a korosztályból való. Nem tudom, hogy ez már beteges-e vagy mi, sokan cseszegetne vele.
2013. aug. 20. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, csak 22 éves pasitól azt várná az ember, hogy vmi vele egykorú nőt fog ki, nem tinicsajt, de a te dolgod.
2013. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te dolgod...
2013. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem gáz, nekem is néha megtetszik egy, sőt, néha még érettebb 14-15 is :D

21/f, úgyse tudja meg senki, mert nincs rádírva.

2013. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 csacsi2 ***** válasza:
Én 34 -vagyok, mit vártok?! Csúnyázzak le egy szexi 20-ast?! Ne foglalkozz mit beszélnek. nézd csak meg Mary- kate Olsen és Sárközy?!minél idősebb vagy annál nagyobb a távolság a korosztályok között ami elfogathato. Mit sem számít a kor egy kapcsolatban , ha az tele van szeretettel, megértéssel, őszinteséggel...elvárása csak annak lehet aki benne van az életedben. A többiek csak irigyek,buták,tapasztalatlanok olyan emberek akik olyasmibe szólnak bele amihez semmi közük és ami a legnagyobb probléma manapság, hogy meg sem próbálják a másik fejével látni a dolgokat, esetleg egy kérdést több oldalról megközelíteni! Édesanyám és édesapám között több mint 10 év volt a korkülönbség mégis boldogsában éltek.Apám nem érte meg 48-at. Soha nem tudhatod mikor van vége, minek foglalkozni a korral?!A belső értékek amik számítanak!
2013. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert most már az átlag 16-17 elmegy 20nak is kinézetre...
2013. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából, ilyenkor nem konkrétan a kort kell nézni önmagában, mert manapság köztudott, hogy a legtöbb 16-17 éves lány kinézetre érett, felnőtt nőnek néz ki. Csak agyilag nem.
2013. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem gáz. meg valóban idősebbnek nézünk ki. nekem 21 éves barátom van én 16 vagyok. de első látásra kb 20nak nézett:D:d most cseszegethetnek. pár év múlva majd irigykednek..
2013. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csacsi2 ***** válasza:
# 7 igaz de az idővel fordul a kocka, mikor ő egy idős 80 -as lesz addigra te egy ifjú 75 éves :D
2013. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért érdekes, hogy mennyire különbözően látják az emberek.
2013. aug. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!