Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Úgyértem miért tapadnak a fiúk a cicababákra, mint a légy a légypapírra, a rendes csajokra meg nem?
2013. júl. 17. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
mert azokat könnyű kihasználni
2013. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem meg pont a cicababák nem tetszenek mert velük nem lehet normális hűséges kapcsoaltot létesíteni. Én normálisat keresek és mindig is azt preferáltam, viszont manapság kevés a normális aki tetszik is és ez fordítva is igaz lenne.


22/F

2013. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én inkább azt kérdezem férfiként, hogy a lányok miért a díszbu..kra tapadnak, s miért nem az igazi férfiakra? Amúgy meg, én nem a cicababákra bukok, hanem az átlagos, de ápolt lányokra.
2013. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pl az alacsony duci csajokra bukom. Hajszínben a szőke fekete tetszik. Legyen egyenes a haja vagy göndör de ne legyen rövid haja. Arca a fontos ha az megfog akkor onantól más nrm nagyon számít
2013. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Számomra nagyjából irreleváns a külső, persze azért ne legyen szöges ellentétben azzal ami tetszik. De ha látom valakin hogy tenne értem és hogy igazán érdeklem nem fektetek hangsúlyt a külsejére.
2013. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbben úgy kapod meg a választ, ha megcseréled a nemeket. A rosszfiú vs jófiú kérdés ismerős? A nők miért nem veszik észre a sarokban ülő, csendes, félénk, gátlásos srácot, helyette miért inkább a hangos, bunkó, menő srácokra mennek?


Az ok ugyanaz: a cicababa és a menő csávó feltűnő, kirí a tömegből, magára vonja a figyelmet. A felszínes, felületes tömegben azt veszed észre, aki hangosabban kolompol és fényesebben világít. Egy vadászaton, ha feltűnően rázza a bozótot egy csomó vad, akkor rájuk mozdul az ember, eszébe sem jut, hogy sokkal jobb és nagyobb zsákmányt is találhatna kis kereséssel.


Engem például egy asztaltársaságnál csomószor a sarokban ülő, csendes csaj kezdett el érdekelni, mert elcsíptem tőle egy-egy mozdulatot, vagy mondatot, ami felkeltette a figyelmemet. Ennek egyszerű oka van: az ilyen kirakat viselkedés MINDIG álarc, arra pedig nem vagyok és nem is voltam soha kíváncsi. A csendes csaj csomószor nem húzza fel ezt a maszkot, ezért vele sokkal könnyebb megtalálni a hangot és gyakran sokkal érdekesebb ember. Talán nem a véletlen műve, hogy remek párkapcsolatban élek közel egy évtizede?

2013. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ugymond szimpatikus lányok jönnek be ... XD Kom.
2013. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a rendes láynok kövérek, én meg sovány fiúként nem vonódoma kövér csajokhoz. Ha a rendes lányok is normális súlyúak lennének, őket is kívánnám. Amúgy vannak rendes és nem kövér lányok, de ők mind foglaltak, folyton ezt tapasztalom.
2013. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy a rendes láynok kövérek"


Mennyi itt a kretén...

2013. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

a kérdésedre válaszolva, hogy miért cicababa mint "rendes csaj"

nem értem mi a különbség a cicababa és a rendes csaj között.

nekem van egy lány ismerősöm, és külsőre szebb lányt még nem láttam, emellett a legrendesebb lány akit valaha ismerek, egyáltalán nem " r*banc típus"

aztán van olyan ismerősöm is, aki nagyon ocsmány, és emellett egy elég nagy r*banc.

szóval nem a külső alapján érdemes ítélkezni, visszatérve a kérdésre:

ha van egy fiú aki egy 10 pontból 9 és egy másik aki 10ből 3, te melyikkel szeretnél előbb ismerkedni?

2013. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!