Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt valaki olyan, akinek...

Van itt valaki olyan, akinek kamaszkorában elég rossz kapcsolata volt a szüleivel?

Figyelt kérdés
Tudna írni ide vagy privátban és leírni, hogy hogyan oldódott meg ez a probléma?:/ 16/F
2013. aug. 19. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon rossz a kapcsolatom velük, anyum néha ok nélkül kiakad rám.. szeretnék javítani a kapcsolatunkon de egyelőre nem megy. 14/L
2013. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyire szerelem,szex témakör, de mindegy végül is. Tinikorban sok gyereknek rossz a kapcsolata a szüleivel, ez csak azért van, mert a szülő nagyon akar még vigyázni a gyerekére, próbálja nevelni és a helyes út felé vinni, hogy ne drogos köcsög legyen belőle meg alkoholista, hanem egy normális fiú, aki jól tanul, és aki tesz azért, hogy a jövője is simán alakuljon. Ezzel ellentétben a gyerek már vágyik a szabadságra, menne bulizni, ismerkedni, csajozni meg ilyenek, amit a szülő a fent írtak miatt nem nagyon díjaz. Én megértem a szülőket és a gyereket is, amikor nálam voltam problémák, egyszerűen csak leültem velük és megbeszéltük hogy mi hogy mikor kivel stb. Tehát elmehettem bulizni, de nem 4-5ig hanem mondjuk éjfélig és anyu vagy apu jött el értem. Tehát kompromisszumot kell kötni és sima ügy az egész. Amióta erre én is rájöttem, nincsenek gondjaim a szüleimmel. Mondjuk eddig se voltak, csak én voltam túl hisztis. 18L
2013. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj ha akarsz
2013. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Velem sajnos nem ez van :/ Én jól tanulok meg minden, teszek a céljaimért, de annyira nem bírják egymást a szüleim, hogy fel idegelik egymást és rajtam vezetik le mindig és kicsit már elegem van ebből, ezek után meg nekik áll feljebb, hogy miért nem beszélgetek velük és miért másokkal beszélem meg a problémáimat.Mit kéne tennem szerintetek?
2013. aug. 19. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Költözz el. Én már 15 éves koromban, felköltöztem Pestre és egy asztalosműhelyben beálltam dolgozni. Te is tedd ezt. Légy saját ura az életednek.
2013. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bevezeted őket a kisszobába, leülteted mindkettőt és megkéred őket, hogy szépen csendben hallgassanak téged végig, aztán elmondod, hogy az a bajod hogy folyton kiabálnak, akkor is, ha te nem tehetsz a problémáról, téged büntetnek ezzel és lelkileg bántanak, amikor így viselkednek. Aztán megkéred őket, hogy próbálják rendbetenni egymás közt a dolgokat és akkor minden visszatér a régi kerékvágásba.
2013. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan apukámmal nagyon jóba vagyok, anyával a válásuk óta (kb. 4 éve) nem bírjuk elviselni egymást :/

Viszont vele élek a tesóim miatt, úgyhogy ha apával vagy a pasijával veszekszik, mindig rajtam csattan a végén :(

Élsportoló vagyok, és nem is tanulok rosszul, de mindig mindenbe beleköt...


Nna ez még messze nem "oldódott meg" azt hiszem, de nagyjából átérzem a helyzeted, sajnálom :(


16/L

2013. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!