Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 45 éves férfi miért...

Egy 45 éves férfi miért ilyen, hogy nem mer közeledni egy nála sokkal fiatalabb nő felé?

Figyelt kérdés

Biztosra látom, hogy tetszem neki,mert úgy viszonyul hozzám, úgy is viselkedik velem, de a köztünk lévő 20 év akadály lenne ebben?

Nem hiszi el, hogy tetszhet nekem?

Azt hinné, csak szórakozok vele?

Akkor miért nem lép?

Én is úgy viszonyulok hozzá, hogy láthatja, hogy nekem is szimpatikus, tetszik.

Szóval teljesen nem értem őt, miért nem lép, pedig még családja sincs, semmi, egyedülálló, vagyis elvált már régebben.



2013. aug. 19. 12:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy 45-ös pasi mindig lép ha kell neki egy nő.

Egy 45-ös nő nem szokott lépni egy fiatalabb(veled hasonlókorú)( ember felé, mert nem akarja tönkretenni az életét az illetőnek.

2013. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha komolyan akarna valamit, lépne. Főleg, ha veszi a jelzéseidet (ebben a korban már azért ismerik annyira a nőket, hogy vegyék :) )


Könnyen lehet, hogy egyszerűen az a típusú férfi, aki szeret a nőkkel flörtölgetni. Bókol, célozgat, látszólag közeledik, de igazából nem akar semmit, csak ilyen típus.

2013. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

bizony, ha valaki akar tőled valamit, akkor megkeresi a módját, hogy ezt nyíltan a tudtodra adja.

velem is szórakozik az egyik 40es kollegám, én is 25 vagyok, de tudom, h ez inkább csak játék mintsem komoly szándékok.

2013. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!