Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 45 éves férfi miért...

Egy 45 éves férfi miért ilyen, hogy nem mer közeledni egy nála sokkal fiatalabb nő felé?

Figyelt kérdés

Biztosra látom, hogy tetszem neki,mert úgy viszonyul hozzám, úgy is viselkedik velem, de a köztünk lévő 20 év akadály lenne ebben?

Nem hiszi el, hogy tetszhet nekem?

Azt hinné, csak szórakozok vele?

Akkor miért nem lép?

Én is úgy viszonyulok hozzá, hogy láthatja, hogy nekem is szimpatikus, tetszik.

Szóval teljesen nem értem őt, miért nem lép, pedig még családja sincs, semmi, egyedülálló, vagyis elvált már régebben.



2013. aug. 19. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem hülye, és tudja, hogy hozzá képest te gyerek vagy.
2013. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

25 évesen már nem vagyok gyerek.

De akkor miért csinálja ezt?

2013. aug. 19. 12:25
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Talán mert nem akar elköteleződni. Talán mert nem akar gyereket és azt gondolja, hogy Te igen, ami a Te életkorodban természetes. Talán mert mégiscsak soknak tartja a 20 év különbséget.
2013. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Talán megégette már a kezét egy párszor. Vagy attól tart, hogy komolyak lehetnek a szándékaid, ő meg féltékenyen őrzi a szabadságát. Vagy nem tetszel neki eléggé. Ha egyedülálló, attól még lehetnek kapcsolatai, amikről nem tudsz.
2013. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Ugy latod, hogy tetszel neki, vagy ugy akarod latni? Nem mer lepni, vagy nem akar? Nem mindegy..
2013. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Mindegy mi az oka, nem akar tőled semmit. Ez a lényeg. Lehet hogy van valakije, vagy valaki más jár a fejében komolyabban, vagy nem akar lánya korabeli nővel kezdeni. Az mindegy hogy neked ez nem lenne akadály, neki az. Hagyd. Ha akar valamit lépni fog. ha meg nem hát nem.


Amelyik férfi akar valamit az lép. Ezt tudd. Én is megtanultam. Amelyik meg nem lép, az nem is akar igazán semmit, vagy ha akar is, úgyse mész vele semmire. Egy d.ugásra biztos benevezne, de szerintem te nem erre gondoltál :)


35/N

2013. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó, de ha nem akar semmit, akkor miért viselkedik így?

Ugyanis ha én valakitől nem akarok semmit, nem foglalkozom vele.

Ennyi.

És azért nekem ez fura, ugyanis ő már az érett, tapasztalt korosztály, tehát nem az, hogy csak szórakozik úgy valakivel.

Nem?

2013. aug. 19. 12:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de a legkézenfekvőbb magyarázat nem jutott eszedbe? Méghozzá, hogy nem tetszel neki? Vagy tetszel, de nem fogtad meg annyira, hogy párkapcsolatra akarjon lépni veled. ha egy férfi akar valamit egy nőtől, lépni fog. Az, hogy csalódott, meg a korkülönbség csak rizsa és kifogás, amit az ember magának gyárt. Ha egy férfi odavan egy nőért, nem gondolkodik racionálisan. Úgyhogy én a helyedben továbblépnék. Keress egy korban hozzád illő, fiatal, életerős palit.
2013. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Lehet, hogy bejössz neki, szimpi vagy, stb, de ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy tervez veled.
2013. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!