Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt egy srác. Egy bulin...

Volt egy srác. Egy bulin találkoztunk. Kicsit ittam, de nem voltam részeg, csak jól éreztem magam. Mit kellett volna tennem? Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
Kicsit fájta a fejem, szóval ki mentem sétálni és ő is jött velem. Már vagy 3x mentünk újra sétálni, mialatt rengeteget beszélgettünk, és a legvégén meg akarat csókolni. és kb.3 év a különbség. Akkor, ott eltoltam magamtól, és nem hagytam neki, h megcsókoljon, de most kicsit bánom. Jól tettem? (13)
2013. aug. 19. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2013. aug. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Menj aludni büdös kölök.
2013. aug. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szelena97 ***** válasza:
jól.
2013. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a mai lányok 13évesen már isznak? :O kiábrándító
2013. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
vesszen éhen amelyik lepontozott, egy 13 évesnek már buliznia kell meg inni? aztán csodálkoznak ha részegen kihasználják és becsúszik egy terhesség és azt sem tudják kitől.. ez még a jobbik eset de akkor is.
2013. aug. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mükfésűnek igaza van.
2013. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ne értsétek félre! eddig nem ittam alkoholt. ez volt az első buli, ahol voltam. itt sem voltak nagyon részegek.nem ittam max. 1-2 doboz kecés%ú sört.nem történt semmi,még csók sem!
2013. aug. 19. 01:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Büszke vagyok rád! Még egy ideig ne is használd a puncidat...


16 körüli srácok erre utaznak.

2013. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!