Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy facebook...

Miért van az, hogy facebook nélkül szinte már nem is lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mintha elvárás lenne...
2013. aug. 18. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#8:Velem is ez volt.Aztán vettem egy ócska telefont,de csak azért,hogy állásügyben eltudjanak érni.Manapság már mindenki természetesnek veszi,hogy léteznek ezek a vackok.Ha nincs mobilod,akkor marslakóként néznek rád.
2013. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én fogalmam sincs hogy ismerkednék fb nélkül. pl :O


telefonon? úristen :S

2013. aug. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 csacsi2 ***** válasza:
ez itt a baj! fiatalabb koromban (most 34) még nem volt netem. Simán lehetett ismerkedni. Szobából nem lehet!Mindenki csodálkozik, hogy nincs értelmes kapcsolata ?!Elfogadom, hogy rövid idő alatt a neten rengeteg ember megtalálható, de ezt ne keverjük össze az ismerkedéssel. mint a szó is mutatja ismerni, megismerni valakit személyesen lehet és elég hosszú együtt töltött idő kell hozzá. Ez az ami nem mennyiségi kérdés (mármint minél több emberrel). Néha egy élet is kevés kiismerni a másikat, ezért mondják , hogy lakva ismeri meg az ember a másikat (vagy valami hasonló).
2013. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!