Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs egy normális lány...

Miért nincs egy normális lány aki nem az olyan fiúkra bukik akik cigiznek isznak stb?

Figyelt kérdés
:(
2013. aug. 18. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne.. azért mert te pont ezekre buksz attol még vannak rendes lányok
2013. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert az összeset elrabolták a Borgok,hogy belőlük tenyésszenek ki új populációt.


De hülye kérdés ez.

2013. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is cigiztem, ittam régen, de nem vettem észre, hogy annyira buknának rám. A divatb*zikat szeretik.
2013. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem az ilyenekre bukok csak ha látok egy jó csajt látom a pasiját cigivel a szájában és sörrel a kezében
2013. aug. 18. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Én alkalmanként elég sokat iszok,de nem buknak rám,mert úgy szétcsúszok,hogy a lábamon nem tudok megállni.:D
2013. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De amúgy nyilván arra buknak a nők, hogy lóg a szádból egy fehér pálcika...
2013. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hülye vagy. azért nem buknak rád. mert hülye vagy.
2013. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Basszus mi van akkor ha a fiatal pasik néha bulizgatás közben isznak, és ha már úgyis buliznak heti 1-2szer elszívnak pár cigit? 21éves vagyok pestre járok az ország egyik legkeményebb közgáz egyetemére, nem hinném, hogy attól valaki szar ember,hogyha néha elereszti a haját..A csajok a magabiztos pasikra buknak, lehetsz kevésbé jóképű ha neked nagyobb az önbizalmad mint a csajnak nyert ügyed van, a lényeg,hogy te legyél nyeregbe..ennyi a titok:D
2013. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!