Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gyakori az, hogy egy...

Mennyire gyakori az, hogy egy lány az első talin hagyja, hogy hozzáérjen egy fiú szinte mindenhol?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert taliztam egy lánnyal, lényegében azt sem tudta hogy nézek ki, mondhatni unalomból talizott velem mert más dolga épp nem volt. Igaz én akaratm először vele talizni, de elutasította, aztán belement, mert már nem volt pasij akkorra. Na aztán randin folyton piszkált, pimaszkodott velem, én meg megcsikoltam meg simogattam a lábát kezét ölelgettem, megfogtam a derekát, seggére csaptam és mindent hagyott. Sőt néha már úgy éreztem azért piszkált, mert arra vár, hogy megérintsem vagy megcsókoljam. Aztán meg is csókoltam és nem ellenkezett. Utána puszilgattam, simogattam. De azóta semmi, nem keres, mintha nem is léteznék. Nem értem mi van ilyenkor most? Lehet csak azért hagyta, hogy hozzérjek, mert nem mert ellenkezni nekem vagy mi van ilyenkor? Lehet korai volt a csók vagy rondának tart? Valakinek hasonló tapasztalata?

2013. aug. 16. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt várja,hogy te keresd!25/N
2013. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

'De azóta semmi, nem keres, mintha nem is léteznék.'

te kerested?

2013. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az is benne van a pakliban, hogy csak hülyített.
2013. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

HASONLÓ TAPASZTALAT?! barátom...pont ugyanez volt velem 2hónapja...tudod mi lett belőle?....


Szóval nem keresett..egy darabig énse, de amikor következőre talákoztunk elkezdte hogy csak barátok...:/


Én is azon dilemmáztam hogy nemmert szólni hogy áljak le akkor...vagy nemtudom..:/

2013. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg akarta dugatni magát veled,nem tetted meg,nem is keres többet mert töketlennek tart. Erre ihatsz hideg vizet.
2013. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első randi után elvárják a lányok, hogy a fiú keresse újból. :)
2013. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*őket
2013. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyéjszakást akart szerintem a nőd, csak mulya voltál, és nem vetted a lapot:DD
2013. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen osztálytársam is, csak az a csókot már nem engedi,meg oda lenn, így viselkedik mindenkivel..
2013. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!