Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Egyáltalán, mi...

Mit csináljak? Egyáltalán, mi van most?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy szerdán voltam bulizni, és enyhén illuminált állapotban csókolóztam egy sráccal.(nem ismerem, tudom, hogy elég gáz a sztori). A teljes nevemet nem tudta (csak a keresztnevemet), de tegnap megtalált facebookon és bejelölt. Én természetesen visszajelöltem, és vártam egész nap, hogy fent legyen...éjjel 1 körül láttam, hogy online, de nem írt. Ráírjak én? Vagy ne? (Nem vagyok "jártas" a fiúk terén, szóval fogalmam sincs arról, hogy most mi van, miért jelölt be, mit kellene csinálnom).

Egyébként a srácról azt mondják, hogy normális, nem az a szoknyapecér, stb; 1 évvel idősebb nálam, és ő is részeg volt-sokkal jobban, mint én.

16L



2013. aug. 16. 09:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezen görcsölök, mert mint már írtam, nemhogy "lerészegedve vadidegenekkel" nem szoktam smárolni, hanem józanul sem, olyanokkal akiket ismerek.
2013. aug. 16. 11:43
 12/17 anonim ***** válasza:
Istenem de szánalmas egy r*banc leszel...
2013. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Azért leszek "szánalmas r.banc", mert EGYSZER megtörtént ez? Nem vagyok büszke rá, nem örülök annak, hogy így történt. A válaszolókat pedig megkértem arra, hogy a kérdésre válaszoljanak, és ne engem ítéljenek el/minősítsenek anélkül, hogy ismernének. Tökéletesen tudom én is, hogy butaságot csináltam. Megbántam, viszont érdekel a fiú, és nem tudom, mit csináljak.
2013. aug. 16. 14:01
 14/17 anonim ***** válasza:
miven butaságot csináltál így a fiút csak a buta nők meg a luk vonzza ha még több butaságot akarsz elkövetni meg kiakarod magad használtattni akkor írj rá.:DD
2013. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam kihasználtatni. Ne értsetek félre, a csókot is megbántam, de azt kevésbé, mint a körülményeket. De, miért ilyen nehéz megérteni azt, hogy a KÉRDÉSRE válaszoljatok, és ne engem szapuljatok?
2013. aug. 16. 14:14
 16/17 iza123 válasza:

Üzenem minden okoskodó kommentelőnek , hogy okoskodni mindenki tud . Mindenki hozzá tud szólni ilyen okoskodó dumákat . Mondta a lány hogy már megbánta hogy részeg , és nem büszke rá . Akkor minek nyaggatjátok még mindig ?

Ha nem tanácsot adtok akkor ne is szóljatok hozzá . (Bocsánat , ez sem tanács , de már idegesített a sok rossz indulatú komment )

2013. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Írj rá midenképpen!!! :D
2013. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!