Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Egyáltalán, mi...

Mit csináljak? Egyáltalán, mi van most?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy szerdán voltam bulizni, és enyhén illuminált állapotban csókolóztam egy sráccal.(nem ismerem, tudom, hogy elég gáz a sztori). A teljes nevemet nem tudta (csak a keresztnevemet), de tegnap megtalált facebookon és bejelölt. Én természetesen visszajelöltem, és vártam egész nap, hogy fent legyen...éjjel 1 körül láttam, hogy online, de nem írt. Ráírjak én? Vagy ne? (Nem vagyok "jártas" a fiúk terén, szóval fogalmam sincs arról, hogy most mi van, miért jelölt be, mit kellene csinálnom).

Egyébként a srácról azt mondják, hogy normális, nem az a szoknyapecér, stb; 1 évvel idősebb nálam, és ő is részeg volt-sokkal jobban, mint én.

16L



2013. aug. 16. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A 16 éves részeg, a 17 meg szó szerint be van bacva. Szép kis világot élünk.
2013. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 sativus ***** válasza:
hát mer csak most isznak ilyen fiatalon -.- 10 évvel ezelőtt nem volt ilyen -.-
2013. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok büszke rá én sem, egyébként most ittam először ennyi alkoholt, és ez volt az első "részegségem" is. Legyetek szívesek a kérdésemre válaszolni, és ne a korosztályom alkoholhoz való viszonyát megbeszélni/ viszonyán felháborodni! :)
2013. aug. 16. 09:52
 4/17 sativus ***** válasza:
úristen írj már rá ha tetszik ha meg nem akkor hanyagold
2013. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok "jártas" a fiúk terén"


Ezt úgy mondod kisanyám, hogy 16 évesen merevrészeges smárolsz egy vadidegen sráccal?


Szerintem bújjál el. Én csak ennyit mondok. Sajnos beletartozol a mai fiatal lányok nagy átlagába. Nekem 16-17 évesen nem azon járt az eszem, hogy hány csajt kapok le, vagy döntök meg csatakrészegen egy házibulin. És szerintem a korombeliek többségének sem. Ez csak ma ilyen népbetegség, hogy a 14-17 éves csajok házibulikban élik ki a túlfűtöttségüket, és olyan srácokkal smárolnak, vagy rosszabb esetben dugnak, akiknek még a nevét se tudják. Ezt most nem neked tanácsolom, hanem a srácnak, ha ezt látná:

DOBD A CSAJT!

2013. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ő volt a második fiú, akivel csókolóztam, és nem voltam "merevrészeg". Kicsit lazább voltam a szokásosnál, és annyi, mert igazából nagyon zárkózott és visszahúzódó vagyok
2013. aug. 16. 09:58
 7/17 anonim válasza:
51%
nem értem a többi támadó szándékú kommentelőt. írjál rá nyugodtan. valakinek el kell kezdeni a beszélgetést. csak emlékszik valamire ha smárolt. írd meg neki hogy: "Hali^^ hogy vagy? emlékszel rám tegnap estéről?" ha igen akkor minden faja, nem a akkor :/
2013. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is voltam visszahúzódó, de inkább legyőztem a gátlásokat, minthogy alkohol öntsek magamba, hogy ez sikerüljön.

Ha józanul közeledtél volna hozzá, akkor lehet jobb benyomása lenne rólad. De csak próbálkozz, abba nem halhatsz bele.

2013. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ő közeledett, én meg hagytam...tudom, hogy jobb lett volna, ha józan vagyok, tényleg nem vagyok büszke erre a történetre, de érdekel a srác, csak nem tudom mit csináljak. Ha érdekelném írt volna, nem? Vagy azt várja, hogy én lépjek azután, hogy ő bejelölt?
2013. aug. 16. 10:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Azok után hogy 16 éves létedre lerészegedsz és vadidegenekkel smárolsz még ezen görcsölsz?

Hát meg is érdemeled.Egyszer csak rájössz hogy az árokparton sose megfelelő a klíma.

2013. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!