Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tanácsolnátok az alább...

Mit tanácsolnátok az alább leírt esetben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami bőbeszédű. Azt mondják rólam, hogy komoly vagyok. Az idegen lányokat nem nagyon tudom megnevettetni. Én inkább jobban szeretek/tudok "komolyabb" témákról beszélgetni és közben nagyon kedves vagyok.

Azt vettem észre, hogy a lányok jobban szeretik, ha inkább hülyeségeket beszélnek nekik, de legyen vicces, közben nem is fontos a kedvesség.

Miután jobban megismertem a lányt, akkor már jobban meg tudok megnyílni, akkor már meg tudom nevettetni. De ide el kell érni, amit a legtöbben nem várnak ki...


Mit gondoltok? Mit tanácsolnátok nekem? Mi a véleményetek rólam?



2013. aug. 14. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakj a melltartojaba 1 20 000 est aztán érteni fogja
2013. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem kell tanácsolni neked. Ilyen vagy és kész, ezzel nincs gond. Van, aki már az elején tud ökörködni, nevettetni aztán vagy tud komoly lenni vagy nem. A mai világban már szerintem fontosabb a komolyság mint régen.

A véleményem: Te is ember vagy. Senki sem egyforma:)

2013. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell meg tanulj vicceket ennél jobbat én se tudok xD
2013. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!