Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk csak a szupermodell...

A fiúk csak a szupermodell alkatot szeretik? Kort és nemet írjatok

Figyelt kérdés
nekem az átlagosnál jobb alakom van de nem tökéletes és és ez szerintem megbocsájtható lenne ha nagy mellem lenne de nincs
2013. aug. 12. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem 15/f :) tudom hogy kicsit fiatal vagyok ezekhez a kerdesekhez es nem mervado a valaszom de akkor is igy van ;)
2013. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen különösebb elvárásom, a belső számomra fontosabb. Ha nincsen akkora melled, viszont az alkatod elég jó, akkor nincs okod panaszra, könnyen kérőre akadsz majd. Nem mindenki bukik a playboy alkatra, bár tény, hogy sokan a teltebb lányokat szeretik. 18F
2013. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hányszor mondjuk még el, a kis mellek is jók! Nekem pont a vékony alak és kis mell kombó a kedvencem. 20/F
2013. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

28F


Természetesen a szupermodell alkatot szeretem a legjobban. Ha vékony vagy, akkor gyönyörű lehet a tested. A mell kérdés pedig nagyon nagy téveszme. A kis mellel is ugyanolyan gyönyörű tested van, mint nagy mellel.

2013. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, én eddig csak kis mellű lányokkal jöttem össze, engem az vonz :D kinek mi :) 21 f
2013. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem a kislányos alkat jön be :D
2013. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Én az átlagos lányokat szeretem.:)


19/f

2013. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem az átlagos meg a ducibb alak jön be. :P

arra áll a rudika :3

F19

2013. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem. sőt! még a kis mellekkel sincs semmi bajom. durva mi?

21/F

2013. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!