Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyáltalán nem ismerjük...

Egyáltalán nem ismerjük egymást, bejelöljem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és a városomban van egy srác, olyasmi korú mint én... láttam már párszor, meg néhány dolgot tudok róla, de igazából semmi közünk egymáshoz. Nemrég megtaláltam facebookon, ami nehéz volt, mert kevés a közös ismerősünk is. De most félek bejelölni, mert vagy az lesz, hogy visszaigazol, és nem beszélünk, (mert nem merek ráírni, meg ő se fog rám) vagy egyáltalán nem jelöl vissza.. meg azért se merem, mert mégiscsak jobb, ha a fiú lép először, nem pedig a lány, illetve nem érzem úgy, hogy biztosan el tudnám csábítani (remélem értitek, tehát valami normális kezdés kéne, a facebook meg nem olyan...)

lehet, hogy ez egy hülye kérdés, de ha valakinek van valami kreatív ötlete, hogy mi lehetne facebookozás helyett, írjon. vagy ha valaki tud olyat, hogy ez... (ez:P) bevált és összejöttek, vagy hasonló... ja, és arra nem várok, hogy összefussunk valahol, mert lehet, hogy most ősztől nem is itt fog tanulni, vagy dolgozni, vagy amit csinál azt csinálni.

na, ha elolvastátok, köszi azt is, meg a válaszokat előre is:)



2013. aug. 11. 22:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az a lényeg, hogy cselekedj, nehogy lekésd vagy valami elbizonytalanítson!
2013. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
ugyanezzel a problémával küzdök én is.. -.- :DD
2013. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!