Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyáltalán nem ismerjük...

Egyáltalán nem ismerjük egymást, bejelöljem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és a városomban van egy srác, olyasmi korú mint én... láttam már párszor, meg néhány dolgot tudok róla, de igazából semmi közünk egymáshoz. Nemrég megtaláltam facebookon, ami nehéz volt, mert kevés a közös ismerősünk is. De most félek bejelölni, mert vagy az lesz, hogy visszaigazol, és nem beszélünk, (mert nem merek ráírni, meg ő se fog rám) vagy egyáltalán nem jelöl vissza.. meg azért se merem, mert mégiscsak jobb, ha a fiú lép először, nem pedig a lány, illetve nem érzem úgy, hogy biztosan el tudnám csábítani (remélem értitek, tehát valami normális kezdés kéne, a facebook meg nem olyan...)

lehet, hogy ez egy hülye kérdés, de ha valakinek van valami kreatív ötlete, hogy mi lehetne facebookozás helyett, írjon. vagy ha valaki tud olyat, hogy ez... (ez:P) bevált és összejöttek, vagy hasonló... ja, és arra nem várok, hogy összefussunk valahol, mert lehet, hogy most ősztől nem is itt fog tanulni, vagy dolgozni, vagy amit csinál azt csinálni.

na, ha elolvastátok, köszi azt is, meg a válaszokat előre is:)



2013. aug. 11. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, pedig ne félj semmitől mi fiúk rendesk vagyunk, a láynokra jellemző sajnos ez a bbunkózás a náluk bepróbálkzó fiúkkal szemben, én már csak tudom, tapasztaltam. :/
2013. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még azt, hogy a srác is kicsit visszahúzódónak tűnik. így meg még nehezebb nekem is kezdeményezni...
2013. aug. 11. 22:36
 3/12 A kérdező kommentje:
értem:P hát köszi, csak én attól is tartok, hogy mondjuk van neki 10 lány aki tetszik, és ráír egy 11., akkor lehet, hogy nem lesz olyan jó, vagy ez csak ilyen bemagyarázás? :D nemtudom...
2013. aug. 11. 22:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem értek a pasikhoz, de mondjam azt,hogy próba-szerencse?:)
2013. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4.vagyok, legrosszabb, ami történhet: nem lesz belőle semmi; de ha meg se próbálod, még lehet...:) Remélem vidáman sül el:):)
2013. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jelöld, utána meg bökd meg egy karóval.
2013. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Én pont fordított helyzetben vagyok, és azt hiszem az enyém a rosszabb. Ha a fiú nincs elszállva magától, akkor meg fog lepődni, hiszen valóban fiúk szoktak kezdeményezni. Nincs veszteni valód... én már számtalanszor bebuktam, de próbálkozom, így nincs bennem az, hogy mi lett volna ha mégis megpróbálom... Hajrá!
2013. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló, nem értem:P hogy vagy fordított helyzetben? fiú vagy és sok lányt keresel fel facebookon? ... meg hogyhogy meglepődik, jól, vagy rosszul?

bár most hogy belegondolok, egyszer rám is írt egy random srác, (az én srácomnak osztálytársa) és neki éppen barátnője is volt, és azt írta, azért jelölt be, mert szimpatikus vagyok.. nem tudom miért nem vettem komolyan, hogy azért, mert van barátnője, vagy eleve, mert így kezdte.. azért az ilyen az túlzás. nem tudom akkor miről lehetne beszélgetni azzal aki megtetszik, de egyből nem lehet mondani, hogy "szia, bejössz"

2013. aug. 11. 22:50
 9/12 anonim válasza:
100%
Fiú vagyok. Olyan lányokat jelölt be, akiket nagyjából, látásból ismerek vagy ismerhetek. De mivel nem vagyok élőben nagy Don Juan, ezért csak rájuk írtam. Vagy azt írják, hogy bocs, nem, vagy ami a leges leg megalázóbb, hogy vissza sem írnak. De nem is foglalkozom velük, hiszen azt hiszem, én nem ártottam nekik. Jelöld be a srácot, ha visszajelölt, írj rá.(reméljük rád ír előbb, mint te írnál neki)
2013. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát az egészen jó lenne:P

meg amúgy elég egyértelmű, hogy kerestem utána, mert a profilképén sem ő van, meg tényleg nem sok a közös ismerős...

2013. aug. 11. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!