Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vékony, bombázó lányok! Kinek...

Vékony, bombázó lányok! Kinek van esélye nálatok?

Figyelt kérdés
Az ilyen tipikus vékonyabb, sportos, szép mellű-arcú-hajú lányoknak mennyire fontos hogy a barátjuk vagy a kiszemelt fiú hasonló legyen testalkatilag? Csakis a kockahasú, szálkás, gyantázott, manikűröshöz, kozmetikushoz járó szolizó srácok jöhetnek szóba, vagy lenne esélyes egy helyes, alapvetően izmos (fizikai munkától), de kis felesleggel rendelkező (3-4 kg), férfiasabb vonásokkal rendelkező fiúnak is?
2013. aug. 9. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Mi lenne, hogyha pár kérdést elolvasnál itt, és az előtted lévő 56 ugyanilyen kérdésnek a válaszait elolvasnád?
2013. aug. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

ha úgy teszed fel a kérdést, hogy gyantázott, manikűröshöz, kozmetikushoz járó szolizó srácok, akkor természetesen nem, nem csak az ilyenek

de ez nem azt jelenti hogy nem fognak válogatni, megtehetik

2013. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem feltétlen olyanok jönnek be ...sőt.... Az én pasim se kigyúrt, teljesen átlagos, de nekem pont tökéletes, imádom puszilgatni a pociját ^.^ ő is helyes nagyon, okos, de nincs kigyúrva , a lényeg hogy egy hullámhosszon legyél a csajjal és értsétek meg egymást ;)
2013. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányoknál csak a tökéletes külsejű fiúknak van esélyük.
2013. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez nagyon érdekes... sosem volt kimondott ideálom, egyedül annyi kikötésem volt mindig, hogy az a rókavörös hajú típus nem tetszett. Meg az a nagyon-nagyon világoskék "halszem" sem.

sokféle pasi tetszett... és mindig úgy van, hogy én szemelem ki azt a pasit, aki nekem kell. Lehet, hogy van rajta felesleg, az is lehet, hogy izmos a fizikai munkától és lehet szolizós, magára sokat adó.

Nem tudom mitől függ, de nem attól, hogy barna a szeme, vagy ki van gyúrva.

2013. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xKakashix ***** válasza:

#4

Senki sem tökéletes, de én állok hozzá a legközelebb. :D

2013. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 whoviangirl válasza:
én nem vagyok bombázó lány:D de annyit elmondhatok neked, hogy az összes szép lány akit ismerek rosszul van az általad leírt gyantázott selyemfiúktól! a te leírásod sokkal jobban tetszik mint a "szolisoké":)
2013. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!