Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti melyikkel ismerkednétek...

Ti melyikkel ismerkednétek meg? Aki kifejezi, hogy szeretne veled megismerkedni, aki semmibe vesz téged, vagy aki megaláz?

Figyelt kérdés
Fiúk-lányok válaszát egyaránt szívesen veszem :)
2013. aug. 7. 16:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszek én semmit sem, szívetek joga, mit válaszoltok. Csupán kíváncsi voltam. Meg mellesleg ki vagyok én, hogy ítélkezzek bárki felett is?


Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat :)

2013. aug. 7. 16:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes... 5 éve "itteni nő" vagyok. Egyszer sem alázott meg a barátom. Biztos hazudozom. :)
2013. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, azért nem kéne általánosítani. Biztos van olyan lány, aki azt szereti, ha megalázzák és semmibe veszik, ezek azok a fajták, akik akkor is együtt maradnak a barátjukkal/férjükkel, ha az veri őket.

De most komolyan, miért akarnék jobban megismerkedni egy olyan pasival, aki rögtön első pillanattól kezdve

a.: még csak nem is köszön, semmibe vesz, meg se hallja, ha mondok valamit

b.: megaláz folyamatosan, azaz, csak próbál, merthogy azért ezt annyira nem könnyű. ???

az ilyenekkel miért akarnék közelebbről is megismerkedni? egyértelműen inkább kerülném őket, mert kellemetlen a társaságuk számomra. függetlenül attól, milyen jóképű vagy gazdag, mielőtt még bárki beleszólna.

és ne mondjátok, hogy én is olyan vagyok, mint a többi, aki a külsőre és pénzre repül. nem ismertek, nem tudjátok.

2013. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az 1. és a 3. :((((((((((((((((
2013. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan lány. Kb 99%. Itt a gyk-n két féle kérdés van. "Aláz a pasim, de szeretem, nem akarom elhagyni" és "Papucs a barátom, kivel/mivel csaljam meg?".
2013. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!