Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha. Li 1-éve szakitotam a...

Ha. Li 1-éve szakitotam a barátnömel és nagyon ösze voltm belül törve. Valakinek van valami ötlete hogy hogy tegyem tul magam rajta? 16/f Többi lent!

Figyelt kérdés

MOst már vidám vagyok meg minden.

És most már felkészültem hogy ismerkedjhek csajokkal de hiába irnak rám pl:facebookon is valahogy nem jön elő téma.

MIndig eszembe jut a volt barátnöm :/

hogy hogy lett vége az egésznek..

Valakinek van valami ötlete hogy hogy tegyem tul magam rajta???

16/f



2013. aug. 5. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szex
2013. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értetem :)
2013. aug. 5. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztázd magadban a dolgot. Nekem is volt egy szakításom, és utána két héttel azt hitten, hogy minden rendben lesz. Tévedtem. Elkezdtem inni, és újabb két hét alatt sokat romlottam. Akkor elgondolkodtam és rájöttem hogy még mindig szeretem a lányt, és amíg az agyam egy kis reményt is látott arra h megint együtt legyünk addig nem nyugodtam. Ígyhát megbeszéltem a lánnyal a dolgokat és amikor tisztáztuk hogy ő tőlem nem akar semmit akkor teljesen felszabadultam. Gondolkodj.
2013. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi megpróbélom :)
2013. aug. 6. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!