Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálják hogy a barátnőmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jmark95 kérdése:

Mit csinálják hogy a barátnőmel?

Figyelt kérdés
Utána olvastam és rájötem hogy a barátnöm uralkodó típusú nem bírók vele és mostanában jellemző rá a pszihopátia is nagyon aggresziv és hangulat ingadozásai vannak egyszer szeret egyszer nem eléggé durva a csaj meg az a bajom vêle hogy nem mutatja ki az érzelmeit végső elkeseredésemben hozzátok fordulok tanácsért
2013. júl. 9. 02:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dugd meg..de komolyan :D ki is kötözheted, majd el megy a kedve az uralkodástól
2013. júl. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azal mondanak abban az egyben jokvagyunk
2013. júl. 9. 02:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy felnézzen rád. De lehetőleg ne úgy, ahogy az ötvenéves kocsmatöltelékek...
2013. júl. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezaz ezt hogyan tegyem hogy fel nézzen rám
2013. júl. 9. 02:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Legyél végre hasznos tagja az emberiségnek.
2013. júl. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a természete ilyen, nem fog változni ill. az évek során csak rosszabb lesz, tanács erre nincs, vagy annyi megszokod v. megszöksz, a választás a Tied N
2013. júl. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok papucs lenni csak azt szeretném elérni hogy legalább anyira tisztelnek mint én öt
2013. júl. 9. 03:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Lexarod. Ennyi.

Attól, hogy uralkodni akar rajtad, még nem fog. Émmeg poros fereárit akarok…

De ha már nagyon durva hajlamai vannak, akkor néha lehet felül az ányban, de csak ha utána "megbüntetheted" érte. :)


Amikor pedig úgy tesz mintha nem szeretne, csak szórakozik. Ez ilyen gyorsan nem változik: max éppen rossz kedve van. Nyilván ha jutalmazod érte, tovább csinálja.

2013. júl. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 zoliba' ***** válasza:
verd ki a fogait svédfogóval. Már most papucs vagy,mert nem mered neki elmondani,hanem itt panaszkodsz.
2013. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az erőszak nem megoldás szerintem
2013. júl. 9. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!