Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki ismerkedni akar az komolya...

Aki ismerkedni akar az komolyan elhiszi h itt a gyk-n fog találni valakit?

Figyelt kérdés

Ne gondoljatok bele h esetleg egy pedofil az illető (nekem volt már szerencsém itt párhoz),és a képet küldősök sem jobbak semmivel szerintem.

Mivel honnan tudod h ö van e a képen kiadhatja magát olyannak amilyennek akarja.

Komolyan ne legyetek már ennyire naivak.


Különbem is a világ ismerkedés szempontjából nő központú.

Vagyis a csaj dönti el h milyen pasit akar nem te, és hidd el nekik aztán van bőven miből válogatni.


Érthetőbben ez úgy működik.

Szingli ismerkedni akaró csaj. Kijelenti h pasit akarok 10 percen belül legkevesebb 50 ajánlatot kap és csak a legjobbat fogja kiválasztani.


Az olyat aki jól néz ki van stílusa, humoros, az se árt h van pénze meg önálló lakása...

Szexnél hasonlóan működik a dolog.

És a nőknek bizony van pár privilégiuma ami a pasiknak sosem lesz.

Pl kockulhat egész nap nem bélyegzik meg, viccöl rácsaphat a seggedre és nem lesz belőle perverz állat.

Kifizettetheti veled a vacsorát és cipekedhetsz helyette...


Szóval aki nő annak úgy állatában nem gond összejönni valakivel és nem itt fog ismerkedni a 100%

A jó pasik szintén.


Ez így van.


24 F



2013. aug. 5. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

van barátom, 8 hónapja. itt ismertem meg a GYIK-en, előtte nem is hallottam róla.

ez úgy működött, hogy kiírtam egy kérdést. amire, közös érdeklődésünknek hála, ő privátban küldött egy választ. elkezdtünk levelezni. semmi képcsere, semmi utalás, semmi. az egyszerűség kedvéért fb-elérhetőséget cseréltünk. és ott folytattuk a társalgást. ami végül egy eddig 8 hónapja tartó tökéletes kapcsolatba torkollott.

lehet itt is, ha szerencsés az ember. csak nem eleve ismerkedési szándékkal kell írni (vagy legalábbis nem az "ismerkednétek velem fiúk/lányok?" kategóriában, mert akkor igazad van, az a lehetőség áll majd fenn, amit te is leírtál).

2013. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fóbiás vagy és paranoiás is. Az utóbbi 2 napban 3 jóravaló szenvedélyes lányt találtam itt.


Keresni kell! :)

2013. aug. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Itt elég szar a felhozatal.


A 11-es csaj meg nagyot fog koppanni amikor a csávó lelép a most éppen kényelmes kis kapcsolatából:D

2013. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11es csaj vagyok.

Miből gondolod, hogy le fog lépni? Csak mert itt ismerkedtünk meg?

Az egy dolog, hogy itt többnyire idióták vannak, de azért akadnak kivételek. Speciel én is itt vagyok, és egyáltalán nem tartom magam annak a kategóriának, akit mindenki szid, hogy milyen felszínes, öntelt, undok, pénzéhes, stb. És a barátom sem éppenséggel az a fajta, aki csak azért lenne valakivel együtt, mert neki úgy a kényelmes. 21 évesen ilyesmi azért részéről még elég korai lenne, nem gondolod? 45 évesen még elfogadnám, ha kényelemből lenne velem, de ebben a korban még butaság lenne.

2013. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!